LHS Gallery відкрила експозицію картин «Юристи пишуть»

Зважаючи на креативність юридичного фаху, закономірно, що юристи можуть розкривати свої таланти у різних сферах, зокрема в живописі. Найкращим підтвердженням цієї тези стала нова експозиція у рамках проєкту LHS Gallery — «Юристи пишуть».

На ній представлені творіння кисті не професійних художників, а фахових юристів. Хтось із них з малечку проявляв хист до малювання, та більшість дійшли до цього у зрілому віці, коли вже реалізувалися у професії. Хтось має у творчому доробку десятки полотен, частина з яких зберігається у друзів як подарунки, а хтось — лише одну чи кілька. Хтось усе ще орієнтується на перемальовування або хоча б змальовування з натури, а хтось — перекладає на полотно те, що підказує серце. Та всіх експонентів об’єднує одне — юридична освіта та потяг до живопису.

На урочистому відкритті нової експозиції, яке відбулося 10 червня 2021 року в приміщенні Legal High School (м. Київ, вул. Микільсько-Ботанічна, 7/19), митці-аматори поділилися своїми історіями, розповіли про шлях, який їх привів до живопису, про те, звідки беруть натхнення, а також поділилися переживаннями з приводу представлення своїх творінь на широкий загал.

Тож у рамках першої виставки «Юристи пишуть» свої натюрморти, пейзажі та портрети в різних стилях представили:

Ірина Братко, доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат юридичних наук, юрист-міжнародник;

Ірина Дячук, заступник директора юридичного департаменту FOZZY GROUP;

Юлія Патій, юрист, консультант з управління та розвитку юридичних компаній;

Наталія Єщенко-Петрова, магістр права, адвокат;

Олена Колотова, юрисконсульт;

Ганна Прохорова, радник Mamunya IP;

Юлія Стельмах, головний юрисконсульт Національного банку України;

Надія Максимець, прессекретар Київської міської прокуратури;

Євгенія Руженцева, магістр права, СЕО Legal High School — ідейна натхненниця проєкту.

Найбільш живописні аматорські роботи для демонстрації обирало журі з професійних художників, до якого увійшли художник Сергій Гай, який належить до 100 найкращих митців України разом із Марією Приймаченко, Катериною Білокур, мисткині Галина Бодякова та Оксана Свіжак, автор першої виставки у LHS Gallery.

Мистецтво — багатогранне, тож завершальним сюрпризом для гостей виставки став сольний виступ Антона Коваля, партнера патентно-юридичної агенції «Дубинський і Ошарова», який, акомпануючи собі на гітарі, представив власні авторські пісні.

МЕНЮ

LegalHighSchool — Высшая школа для юристов и адвокатов

0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x
Корзина