«Знавці держсектора» перемогли в битві 90-х

Третя гра нового сезону інтелектуального клубу знавців LHS Quiz 2019 відбулася 28 листопада, і організатори присвятили її «лихим» дев’яностим, на які припали дитинство і юність більшості гравців. Аби поринути в неймовірну атмосферу того часу, а заодно помірятися інтелектуальними силами, зібралися сім команд: «MERX», «50 адвокатів» (AVER LEX), «LOVE of LAW» (ЕКО-маркет), «К-15» (Рада адвокатів Київської області), «Судді-знавці», «Знавці держсектора» (збірна команда представників державного сектора) та «LEGALні відчайдухи».

Гра розпочалася з традиційної розминки, сім запитань якої присвячувалися знаковим атрибутам того часу — від перших жуйок та шоколадних батончиків і до популярних розваг.

Другий раунд дав змогу доторкнутися до минулого руками — командам роздали зображення найбільш знаменитих естрадних виконавців України та запропонували протягом хвилини назвати їхні імена. Боюся, що тільки затяті меломани могли впізнати кумирів української молоді тих далеких років, бо практично всі вони давно «вийшли в тираж».

Дев’яності у дітей чітко асоціюються з новомодної іграшкою тих років, та й, поклавши руку на серце, хто із дорослих міг спокійно пройти повз Kinder Surprise? Ось і питання третього раунду були присвячені цій забавці. Гравцям довелося не тільки згадати, які з тварин фігурували як забавні іграшки-сюрпризи, але й здогадатися, з якої причини Kinder Surprise заборонено продавати в США.

Тема четвертого, музичного, раунду була в дусі дев’яностих, причому командам потрібно було не просто вгадати найвідоміші композиції або виконавців того часу, але й саундтреки до популярних телепередач або ж назвати професії, які згадував у своїй пісні відомий музичний колектив.

П’ятий раунд був присвячений кіно — адже саме тоді у наше спокійне й розмірене життя увірвався світовий кінематограф, шедеври і вироби якого щедро пропонували нашій увазі відеосалони. Командам було запропоновано зануритися в атмосферу кіно 90-х, переглянувши уривки з деяких фільмів. Гравці повинні були згадати назву кожного з них, а в деяких випадках і точно вказати навіть частину. Погодьтеся — між першим і другим «Термінатором» є різниця.

Шостий раунд недарма називається «Ва-банк», і його п’ять запитань можуть подарувати команді сміливців аж десять очок, якщо вона ризикне дати відповідь після першої підказки. Для менш ризикових і призи менші — вісім, шість, чотири або два очки відповідно.

У сьомому раунді гравці змушені були сконцентрувати увагу — командам запропонували по фото впізнати деякі, давно забуті предмети, які нерозривно пов’язані з дев’яностими роками минулого століття.

У восьмому бліц-раунді гравці повинні були згадати знакових персонажів того часу і вгадати або кличку, або ж і статтю Кримінального кодексу. Не зайвим було і знання жаргону тих часів та відмінних атрибутів «крутих» пацанів.

Дев’ятий, завершальний, раунд ховав у своєму чорному ящику, мабуть, найвідоміший предмет тих часів. За описом його дії та історії створення гравці могли, а деякі, напевно, і відгадали улюблену жувальну гумку дев’яностих, вкладиші від якої не колекціонувала хіба що дитина без серця — «Love is …».

Після підбиття підсумків з’ясувалося, що найкраще в атмосфері дев’яностих почувалася команда «Знавці держсектора», на другому місці — «LEGALні відчайдухи», а замикають трійку призерів «Судді-знавці».

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Кошик