Інтенсив «Новації в господарському процесі»
20.08.2018 - 22.08.2018
М. КИЇВ ВУЛ. МИКІЛЬСЬКО-БОТАНІЧНА, 14/7
Викладачі
Програма навчання за 2018 рік
Виберіть блок школи 2019 рік
12:15-13:30
Маліневський Олег, партнер ЮК EQUITY
Тема заняття: Предметна та суб’єктна юрисдикція
13:45-15:00
Васильченко Тетяна, суддя Господарського суду міста Києва
Тема заняття: Територіальна юрисдикція. Робота зі свідками
15:15-16:45
Дупляк Олеся, суддя Господарського суду міста Києва
Тема заняття: Особливості розгляду пов’язаних справ
8:30-10:00
Маліневський Олег, партнер ЮК EQUITY
Саченко Сергій, головний редактор сайту pravo.ua, директор IT-проектів видавництва «Юридична практика»
Тема заняття: Самопредставництво юридичної особи. Позиція Великої Палати Верховного Суду
Васильченко Тетяна, суддя Господарського суду міста Києва
Дупляк Олеся, суддя Господарського суду міста Києва
Ігнатенко Тетяна, радник Юридичної групи LCF
Кравцов Ігор, керуючий партнер ЮФ Evris
Перцова Олена, радник ЮФ Aequo
Тюрін Сергій, партнер АО «С.Т. Партнерс»
Третьяков Михайло, начальник управління правового забезпечення ТОВ «СОКАР Енерджі Україна»
Корчагін Максим, партнер ЮФ «Антіка»
Чехонадський Андрій, керівник групи претензійно-позовної роботи ПАТ «Рітейл Груп», адвокат
Кібенко Олена, суддя Касаційного господарського суду у складі ВС, суддя Великої Палати ВС
Тема заняття: Довіреність, договір про надання правової допомоги чи ордер: чому повірить суд?
10:30-12:00
Блажівська Наталія, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, президент IFA Ukraine, віце-президент Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів
Ігнатенко Тетяна, радник Юридичної групи LCF
Тема заняття: Головні досягнення двох років впровадження судової реформи
Адамська Анна, міжнародний експерт Проект ЄС «Підтримка реформ юстиції в Україні»
Бенедисюк Ігор, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду
Васильченко Тетяна, суддя Господарського суду міста Києва
Естер де Руідж Бестуурслід, член правління міжнародної фундації «Судді для суддів»
Козьяков Сергій, голова Вищої дисциплінарної комісії суддів України
Тема заняття: Звірка орієнтирів: чи не збилися з курсу погодженого з ЄС
Дупляк Олеся, суддя Господарського суду міста Києва
Ткачук Олег, голова Ради суддів України, суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, суддя Великої Палати ВС
Маліневський Олег, партнер ЮК EQUITY
Кібенко Олена, суддя Касаційного господарського суду у складі ВС, суддя Великої Палати ВС
Щавінський Віталій, заступник голови Київського окружного адміністративного суду
Епель Оксана, суддя Шостого апеляційного адміністративного суду
Кузнєцова Наталія Семенівна, дійсний член (академік) НАПН України, віце-президент НАПрН України- керівник Київського регіонального центру член ради з питань судової реформи, арбітр МКАС при ТПП України, професор, д.ю.н.
Тема заняття: Кваліфікаційне оцінювання суддів: що належить змінити
10:00-11:30
Сасіна (Павленко) Олександра, керуючий партнер Pavlenko Legal Group
Тема заняття: Як отримати належне забезпечення доказів
12:00-13:00
Ващенко Володимир, партнер ЮК VB PARTNERS
Тема заняття: Електронні докази в господарських справах
14:00-15:30
Левіцький Євген, радник ЮФ Aequo
Тема заняття: Про що можна запитати в експерта. Приклади з практики
10:00-11:30
Васильченко Тетяна, суддя Господарського суду міста Києва
Тема заняття: Як не помилитися при обчисленні основних процесуальних строків та строків для подання доказів
12:00-13:30
Васильченко Тетяна, суддя Господарського суду міста Києва
Тема заняття: Майстер-клас по роботі зі свідками (лекцію перенесено з модулю «Доказування в господарських судах»)
14:00-15:30
Перцова Олена, радник ЮФ Aequo
Тема заняття: Що вважається вагомими підставами для поновлення та продовження процесуальних строків
16:00-17:30
Савчук Мирослава, радник ЮФ Aequo
Тема заняття: Практика відшкодуванні судових витрат за новими кодексами
Партнери
Місце проведення
Поділитися в соц. мережах
МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів і адвокатів