День кар’єри: як підготуватись до співбесіди?

Упевненість у собі — це запорука вдалої співбесіди! Саме на цьому наголосила HR-директор TCM Group Ukraine Альона Дураєва під час лекції, яку вона прочитала разом із молодшим радником TCM Group Ukraine Денисом Бортником у рамках Дня кар’єри в Legal High School.

«Якщо ви впевнені в собі, в своїй меті і знаєте, чому прийшли саме до цього роботодавця, то обов’язково пройдете співбесіду», — зауважила Альона Дураєва, розповідаючи про підготовку до співбесіди.

Зокрема, за її словами, сьогодні основними сайтами для пошуку робити залишаються work.ua, robota.ua та grc.ua. Спікер порадила розміщати резюме на всіх сайтах для більшого покриття аудиторії. При цьому для молодих фахівців найкраще підійдуть перші два сайта. Також вона звернула увагу на новітню платформу Happymonday, яка вирізняється тим, що, крім вакансій, на платформі розміщаються новини щодо компаній. Окрім того, джерелами пошуку роботи є телеграм-канали та соціальні мережі компаній, які подобаються.

«Досить часто креативні пости про пошук своїх індивідуальних кандидатів розміщуються в соціальних мережах компаній (Facebook та Instagram). Тож підписуйтесь на соцмережі компаній, які вам цікаві. А ще варто підписатися на соціальні мережі СЕО і топменеджерів компанії, які також дуже часто постять про те, кого вони «розшукують» у свою команду», — порадила Альона Дураєва.

Лектор презентувала телеграм-канали та платформи, на які потрібно звернути увагу, зокрема такі:

Mctodey — завжди у курсі подій;

Stubway — багато рекомендацій з працевлаштування для початківців;

work.ua — 10 рекомендацій найкращих телеграм-каналів і не лише для пошуку роботи, а й для розвитку.

Також Альона Дураєва, поділилася лайфхаками, як психологічно підготуватися до знайомства з HR-менеджером та до співбесіди. «Необхідно розуміти, що не тільки вас обирають, у першу чергу вибираєте ви. Якщо ви відчуваєте, що на початку знайомства роботодавець не чесний, то це не ваш роботодавець», — підкреслила лектор.

При підготовці до співбесіди слід уточнити всі важливі моменти під час телефонної співбесіди (функціонал, заробітна плата, форма працевлаштування). Також варто прочитати відгуки про компанію, ознайомитися з інформацією про те, як давно вона на ринку, про основні переваги робити в ній, соціальну активність, кількість відкритих вакансій і тих, що постійно повторюються.

До знайомства з HR-менеджером, за словами Альони Дураєвої, слід ознайомитися з усіма можливими платформами, на яких представлена компанія, дізнатися про її лідерів та ознайомитися з їхніми інтерв’ю, продивитися рейтинги та нагороди, дізнатися про клієнтів та основних конкурентів. Також не варто соромитись ставити важливі для шукача запитання.

У свою чергу, молодший радник TCM Group Ukraine Денис Бортник розповів про критерії вибору «найкращих з кращих».

«Перш за все, необхідно розуміти, що не буває ідеальних юристів чи ідеальних колег. Є набір певних рис, розвинувши які можна стати максимально ідеальним. Найперше необхідно поділяти цінності компанії, які вона декларує. Компанія ж, обираючи співробітника, аналізує його цінності», — зауважив Денис Бортник.

Серед таких рис лектор виділив:

— готовність працювати заради успіху;

— постійно самовдосконалюватися;

— бажати досягати цілей;

— наслідувати ПОМ (позитивний образ мислення).

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x
Кошик