Інноваційність як обов’язковий елемент стратегії та драйвер розвитку юридичної фірми

«Зараз виживає не найсильніший, а найбільш адаптований до сучасної епохи» — так ключова теза теорії еволюції Чарльза Дарвіна, на переконання партнера ЮФ Aequo Олександра Мамуні, має звучати на сучасний лад. У рамках своєї лекції він розповів слухачам Legal High School про інноваційність як обов’язковий елемент стратегії та драйвер розвитку юридичної фірми.

На початку лекції спікер зробив огляд вражаючих досягнень технічного процесу, які свідчать про те, що людство йде шляхом розвитку інноваційних технологій, а штучний інтелект та робототехніка поступово витіснять людський ресурс, і фахівці багатьох професій буквально через одне десятиліття на ринку не будуть затребувані. За різними оцінками, вже в недалекому майбутньому «жертвами» технологічного безробіття стануть від 30—40% нинішніх фахівців.

Юридичний ринок досить консервативний, але та кількість коштів, яка інвестується в розвиток сфери Legal tech, свідчить, що і юридична професія йде шляхом автоматизації, зазначає Олександр Мамуня. У діяльності Aequo інновації займають особливе місце, підкреслює спікер, розповідаючи про найбільш успішні проекти у цій частині. Наприклад, він сфокусувався на «AEQUO Friends» — унікальній програмі онлайн-стажування для студентів юридичних факультетів. Ця інноваційна платформа дає змогу оперативно реагувати на незаплановане збільшення обсягу роботи, вдосконалити бізнес-процеси, а також сформувати якісний кадровий резерв, «пул потенційних співробітників і юридичних підрядників».

Олександр Мамуня розповів і про AEQUO Legal Tech Challenge — щорічний конкурс інновацій в юридичному бізнесі. Запропоновані проекти аналізують і оцінюють члени журі, серед яких провідні міжнародні та українські експерти в сфері інновацій, IT, технологій та юриспруденції. Головний приз конкурсу — 15 тисяч доларів. «Роблячи ставку на інновації, ми культивуємо творення — виховуємо культуру створення конкурентоспроможного юридичного бізнесу, заснованого на найкращих передових технологіях, і готового прийняти виклики сучасності», — відзначив лектор, резюмуючи, що майбутнє починається вже сьогодні.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик