Команда «LEGALьні шибайголови» святкує перемогу в першій грі осіннього сезону LHS Quiz 2019

«Cнова в нашем зале, в нашем зале нет пустого места» — а тому, що поновилися ігри інтелектуального клубу знавців LHS Quiz 2019. Перша гра нового сезону зібрала в новій локації вісім команд: місця за ігровими столами зайняли гравці MERX (юрисконсульти), «Судді-знавці» (збірна команда суддів), «Знавці держсектора» (збірна команда представників державного сектора), «К-15» (Рада адвокатів Київської області), «50 адвокатів» (АО AVER LEX), «Адвокат юриста» (ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери»), «LEGALьні шибайголови» та «Графині і граф де Піар».

Гра розпочалася традиційним розминочно-гумористичним раундом, під час якого гравці згадали навички мозкового штурму і перевірили зіграність команд. Судячи з реакції на правильні відповіді, що озвучувалися ведучим, в літню ігрову паузу учасники часу даремно не гаяли, а підвищували обізнаність у різних сферах.

Тема другого раунду — особистості. Гравцям запропонували впізнати за фото кумирів спорту, які прославляють нашу країну на міжнародній арені. Третій раунд був морським — тематика його семи запитань тим чи іншим чином стосувалася моря, мореплавців (у тому числі й піратів), а також географічних відкриттів. Тож володіння шкільним курсом географії і знання творчості Роберта Льюїса Стівенсона якщо й не гарантували успіху, то значно підвищували шанси команди.

Четвертий раунд змусив гравців напружити не тільки мізки, а й слух — недарма він називався аудіораунд. Хоча, крім слуху, для перемоги потрібно було продемонструвати незвичайну музичну ерудицію. Причому знання хітів «Євробачення» було великою підмогою, адже гравцям потрібно було вгадати мелодію-переможницю європейського пісенного конкурсу всього за 30 секунд.

Проміжні підсумки показали незначну перевагу команди «Графині і граф де Піар», хоча ще дві команди набрали однакову з ними кількість очок.

Раунд номер п’ять був літературним, хоча з таким же успіхом його можна було назвати і кінораундом, бо гравцям пропонувалося не просто впізнати літературний твір за невеликим уривком, але й назвати назву фільму, знятого за цим твором.

За умовами шостого раунду команди могли отримати все або нічого — недарма він називався «Ва-банк». Його правила досить складні, проте головне в них — чим раніше команда ризикне дати відповідь, тим більше балів, у разі успіху, вона отримає. Ну а той, хто до ризику не звик, міг дочекатися більшої кількості навідних запитань, та й «улов» балів у такому разі був мізерним. Думаю, ніхто не здивувався, що першими ризикнули піти ва-банк гравці команди «LEGALьні шибайголови», але очікувати такого від витриманих «Адвокатів юриста»? Ось що азарт робить з людьми!

Сьомий раунд зажадав від команд максимального зосередження уваги — гравці буквально перетворилися у зір, оскільки вся суть питання полягала в зображенні, що демонструвалося на екрані.

У восьмому раунді гравці могли продемонструвати свої професійні знання і навички, щоправда, часу на це у них було небагато — всього по десять секунд, оскільки раунд називався «Правовий бліц». Ну а завершив гру традиційно улюблений усіма раунд «Чорний ящик». Цього разу прихованим був канцелярський степлер, який ведучий під овації гравців витягнув на світло.

Підбиття остаточних підсумків гри показало, що лідери, які позначили свою заявку на перемогу після чотирьох раундів, залишилися незмінними. Перемогу святкувала команда «LEGALьні шибайголови» — ось уже справді: хто ризикує, той і перемагає. На другому місці «Графині і граф де Піар», а замикають трійку лідерів «Знавці держсектора».

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик