Legal High School відкриває новий напрям — Школу розвитку юридичного бізнесу

З радістю повідомляємо, що 13 травня 2019 року в Legal High School стартує Школа розвитку юридичного бізнесу, яка розпочнеться з блоку «Юридична фірма: базові налаштування» (13, 14, 15, 17 травня).

13 травня 2019 року, з 11.00 до 12.00, відбудеться урочиста церемонія відкриття Школи у БЦ «Леонардо» (вул. Володимирська, 52, 2-й поверх, конференц-зал).

Після церемонії — відкрите інтерв’ю з шеф-редактором газети «Юридическая практика» Рустамом Колесником, під час якого у всіх присутніх буде унікальна можливість поставити цікаві запитання. У ролі інтерв’юера виступить відомий адвокат Олексій Шевчук.

Програму Школи розроблено лідерами юридичного ринку. Спікери — партнери найприбутковіших юридичних фірм, топові експерти з маркетингу, піару та BD — розповідатимуть про те, як вивести компанію в лідери ринку, збільшити прибуток, з’ясувати, чого насправді хоче клієнт та як його утримати, зрозуміти, як місія та цінності юридичної фірми впливають на її успіх, навчитися домовлятися з новими партнерами, визначити маркетингову політику юридичної фірми.

Курс буде корисним як досвідченим партнерам юридичних фірм, так і молодим юристам, які лише розпочинають свій partnership track чи готуються до «вільного плавання», а також адміністративному персоналу — СЕО, CFO, BD-, HR-, PR-менеджерам, маркетологам. 

Участь у церемонії безоплатна (за умови погодження реєстрації організаторами).

Реєстрація на церемонію

Реєстрація на перший блок

Кількість місць обмежена.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик