Адвокати Ігор Свєтлічний та Олена Сторожук поділилися зі слухачами LHS лайфхаками захисту в резонансних кримінальних справах

Спецкурс «Мистецтво адвокатського захисту в резонансних кримінальних процесах: розгляд кейсів» Школи кримінальної практики розпочався з лекції відомих адвокатів Ігоря Свєтлічного та Олени Сторожук, які поділились лайфхаками захисту в резонансних кримінальних процесах, розглянувши кейс “вертолітних податківців».

Як відомо з ЗМІ, у цій справі було  400 обшуків у 15 областях, 52 підозрюваних, затриманих доправляли до Києва гелікоптерами. Але у чому звинувачують полишніх податківців? Участь у злочинній організації, збитки державі – 104 мільярди гривень.

Завдяки адвокатам на сьогодні ніхто з фігурантів справи не ув’язнений.

Щодо теми лекції Олена Сторожук та Ігор Свєтлічний погодилися, що замість засудження за більш мякою  кваліфікацією суд повинен виправдовувати  обвинувачених, тоді це й буде справедливий суд.

Зокрема, Ігор Свєтлічний звернув увагу на порушення прав підзахнисних при будь-якій зміні кваліфікації та процитував пункт 42 з ухвали ВАКС по справі № 991/3609/21, згідно якої “точність правової кваліфікації кримінального правопорушення має суттєве значення для кримінального провадження, зокрема, для цілей визначення належної його підслідності, підсудності, визначення правового режиму здійснення негласних слідчих (розшукових) дій в конкретному кримінальному провадженні, застосування запобіжних заходів тощо.”

Адвокати Ігор Свєтлічний та Олега Сторожук побажали слухачам LHS та глядачам школи кримінальної практики бути справжніми захисниками, захищати інтереси особи, суспільства та держави всіма законними засобами, діяти завжди справедливо та розумно.

Крім цього, завжди пам’ятати що адвокат захищає в першу чергу людину, а не її вчинки.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x
Кошик