Спецкурси
М. КИЇВ ВУЛ. МИКІЛЬСЬКО-БОТАНІЧНА, 14/7
Програма навчання за 2020 рік
10:00-11:00
Сидоренко Ніна, заступник Голови АМКУ, державний уповноважений АМКУ
Тема заняття: В яких випадках можна поскаржитись до АМКУ на дії замовника під час проведення публічних закупівель
11:15-12:15
Корнієнко Сергій, партнер ЮФ «Антіка»
Третьяков Олександр, старший юрист ЮФ «Антіка»
Тема заняття: Особливості оформлення та подання заяви
12:30-13:30
Сидоренко Ніна, заступник Голови АМКУ, державний уповноважений АМКУ
Тема заняття: Діяльність АМКУ як органу оскарження держзакупівель. Актуальні кейси
10:00-11:00
Сінічкіна Лана, партнер АО Arzinger
Тема заняття: Оскарження в АМКУ: спосіб відновлення економічної справедливості чи інструмент конкурентної боротьби
11:15-12:15
Білянський Олександр, начальник управління конкурентної та регіональної політики Антимонопольного комітету України
Тема заняття: Особливості оформлення та подання скарги
12:30-13:30
Чередніченко Дарія, заступниця Голови Антимонопольного комітету України - державна уповноважена
Тема заняття: Практика АМКУ. Актуальні кейси
13:45-14:45
Вознюк Олександр, партнер ЮФ Asters
Тема заняття: Від подачі заяви до прийняття рішення: актуальні проблеми правозастосування
10:00-11:00
Денисенко Сергій, радник ЮФ AEQUO
Тема заняття: Правила оформлення відповідей на вимоги АМКУ про надання інформації
11:15-12:15
Білянський Олександр, начальник управління конкурентної та регіональної політики Антимонопольного комітету України
Тема заняття: Перевірки АМКУ: коли чекати та як діяти у разі «візиту»
12:30-13:30
Коноплянко Анжеліка, директор департамент досліджень і розслідувань ринків невиробничої сфери Антимонопольного комітету України
Тема заняття: Помилки юристів у спілкуванні з АМКУ
10:00-11:00
Максименко Алла, заступник директора юридичного департаменту АМКУ
Тема заняття: Актуальна судова практика в конкуренційних спорах
11:15-12:15
Максименко Алла, заступник директора юридичного департаменту АМКУ
Тема заняття: Що можна оскаржити. Нове у діяльності АМКУ
12:30-13:30
Шкляр Сергій, партнер-засновник АО Arzinger
Тема заняття: Як правильно оскаржити рішення АМКУ?
13:45-14:45
Нагорний Олександр, радник ЮФ Sayenko Kharenko
Тема заняття: Виконання рішень у справах про захист конкуренції
16:00-17:00
Поліщук Володимир, адвокат, голова КДКА Київської області.
Тема заняття: Етичні стандарти адвокатури. Колізії між законом про адвокатуру та Правилами адвокатської етики
17:15-18:15
Поліщук Володимир, адвокат, голова КДКА Київської області.
Тема заняття: Відповідальність адвоката за порушення Правил професійної етики: дисциплінарна та судова практика
09:00-11:00
Мальський Олег, партнер, керівник практики корпоративного права та М&A Eterna Law
Дегель Діана, радник ЮФ Asters
Тема заняття: Корпоративне право
11:15-14:45
Сукманова Олена, партнер Sayenko Kharenko
Шемелін Дмитро,

радник ЮФ Asters

Тарасенков Віктор, заступник начальника управління стягнення заборгованості департаменту реструктуризації заборгованості та стягнення АТ «Ощадбанк»
Тема заняття: Робота з проблемною заборгованістю
16:30-18:00
Маліневський Олег, партнер ЮК EQUITY
Тема заняття: LHS Discussion Hub «Нові виклики для банківського сектору»
09:30-11:00
Ханін Семен, керуючий партнер ЮК «АМБЕР»
Тема заняття: Legal Risk Management у банках
11:15-14:15
Джура Андрій, заступник директора департаменту, начальник управління правового забезпечення департаменту проблемних активів Банку «ПУМБ»
Умрихін Дмитро, начальник управління забезпечення роботи судової палати для розгляду справ щодо корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів Касаційного господарського суду у складі ВС
Пошиванюк Тарас, партнер ЮК EQUITY
Тема заняття: «Банківські» судові спори
15:00-17:00
Лисенко Сергій, керуючий партнер GRAСERS
Гей Василий, исполнительный директор департамента правового обеспечения и взыскания долгов АО «Сбербанк»
Тема заняття: Кримінальні провадження за участю банків
17:15-18:15
Онуфрієнко Олександр, партнер ЮФ Asters
Тема заняття: Новели фінансового моніторингу
14:30-15:30
Марчук Мар'яна, радник Baker McKenzie - Kyiv
Тема заняття: Новий трудовий кодекс: Місія здійсненна?
15:45-16:45
Жарова Анна, керуючий юридичної та комплаєнс-служби ТОВ «Філіпс Україна»
Тема заняття: «Карантинні» новації в довгостроковій перспективі: case study з організації дистанційної роботи
13:15-14:15
Іванович Тетяна, радник, керівник практики приватних клієнтів і практики праці та зайнятості ADER HABER
Тема заняття: Спори із профспілками: практичні кейси
14:30-15:30
Тема заняття: Сучасні форми і способи мотивації персоналу та їх правове оформлення
15:45-16:45
Сільченко Сергій, керівник практики бізнес-консалтингу ЮК ILF, адвокат
Тема заняття: Особливості матеріальної відповідальності найманих працівників
17:00-18:00
Летич Інеса, радник Asters
Тема заняття: Виплати при звільненні, стягнення заборгованості із зарплати, середнього заробітку за час вимушеного прогулу, моральної шкоди
14:30-15:30
Кнейчук Оксана, партнер, керівник департаменту міжнародного податкового планування та корпоративного структурування Eterna Law
Заричнюк Юлія, юрист Eterna Law
Тема заняття: Перевірки та штрафні санкції. Типові зловживання роботодавця
15:45-16:45
Євген Дядюк, керівник напряму судового представництва Redcliffe Partners, к.ю.н.
Тема заняття: Особливості відсторонення та звільнення посадових осіб господарських товариств
17:00-18:00
Петріщева Ірина, суддя Деснянського районного суду міста Києва
Тема заняття: Припинення трудових відносин — нові підходи Верховного Суду
09:30-10:30
Юрков Максим, член правління АУ НЕК «УКРЕНЕРГО»
Тема заняття: Новий ринок електроенергії — виклики правозастосування
10:40-11:40
Федорук Дмитро, партнер та керівник практики злиття і поглинання ЮФ Redcliffe Partners
Тема заняття: Форми інвестування в нафтогазові проєкти в Україні. Різниця між укладенням угод про розподіл продукції, придбанням ліцензії, придбанням частки в нафтовидобувній компанії
11:50-12:50
Москалик Андрій, Радник київського офісу Baker McKenzie
Тема заняття: ДПП у сфері енергетики — поширені правові моделі взаємодії держави та приватного капіталу
13:30-15:30
Миленька Тетяна, LL.M, радник, керівник практики енергетики Hillmont Partners, адвокат
Аудіцкас Адомас, член Наглядової ради ПАТ «Магістральні газопроводи України»
Тема заняття: Анбандлінг у газовому секторі: юридичні аспекти
13:30-15:30
Поппель Анастасія, головний юридичний радник Volterra Energy Group
Тема заняття: Роль юридичної підтримки бізнесу у сфері відновлюваної енергетики
13:30-15:30
Костиря Кирило, керівник юридичного департаменту UDP Renewables
Тема заняття: M&A у галузі ВДЕ та вплив нового законодавства на відносини з міжнародними інвесторами
15:40-16:40
Лебедєв Максим, партнер ЮФ GOLAW
Тема заняття: Межі державної підтримки «зеленої» енергетики
16:50-18:00
Бондарчук Іван, радник, керівник практики енергетики та природних ресурсів ЮГ LCF
Тема заняття: Межі державної підтримки «зеленої» енергетики
09:30-10:30
Услистий Максим, адвокат
Тема заняття: Актуальні новели корпоративного та податкового законодавства (закон №466-IX тощо)
10:40-11:40
Антощук Лариса, адвокат, керівник практики з вирішення податкових спорів KPMG Law Ukraine
Тема заняття: Актуальні новели корпоративного та податкового законодавства (закон №466-IX тощо)
11:50-12:50
Лисенко Сергій, керуючий партнер GRAСERS
Тема заняття: Захист компанії та її посадових осіб у кримінальних провадженнях
13:30-14:30
Москалик Андрій, Радник київського офісу Baker McKenzie
Тема заняття: ДПП у сфері енергетики — поширені правові моделі взаємодії держави та приватного капіталу
14:30-15:30
Антощук Лариса, адвокат, керівник практики з вирішення податкових спорів KPMG Law Ukraine
Тема заняття: Спори за участю енергокомпаній. Актуальні правові позиції Верховного Суду
15:50-16:50
Петров Ярослав, партнер ЮФ Asters
Тема заняття: Перспективи інвестиційних арбітражів у сегменті «зеленої» енергетики
17:00-18:00
Сивокозов Олександр, заступник голови Асоціації приватних виконавців України
Тема заняття: Особливості виконавчого провадження в Україні
11:00-13:00
Петров Ярослав, партнер ЮФ Asters
Миленька Тетяна, LL.M, радник, керівник практики енергетики Hillmont Partners, адвокат
Ільчук Марина, старший юрист CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang;
Бондарчук Іван, радник, керівник практики енергетики та природних ресурсів ЮГ LCF
Лебедєв Максим, партнер ЮФ GOLAW
Сисоєв Максим, партнер київського офісу МЮФ Dentons
Семенишин Артем, виконавчий директор ГС «Асоціація Сонячної Енергетики України»
Гутаревич Наталія, старший юрист практики енергетики Sayenko Kharenko.
Тема заняття: Больові точки функціонування нового ринку електроенергії
09:30-11:30
Хитрова Олена, партнерка Юридичної компанії ILF
Тема заняття: Нові вектори медичної реформи — до чого готуватися фармацевтам
11:40-12:40
Свінціцький Володимир, адвокат практики охорони здоров'я та фармацевтики АО Arzinger
Тема заняття: Правовий супровід R&D. Особливості клінічних досліджень в Україні
12:50-13:50
Тема заняття: Захист компанії та її посадових осіб у кримінальних провадженнях
14:50-16:50
Кнейчук Оксана, партнер, керівник департаменту міжнародного податкового планування та корпоративного структурування Eterna Law
Гордієнко Оляна, радник з корпоративного управління групи ІКУ, Голова наглядової ради Ексімбанку
Тема заняття: Актуальні новели корпоративного та податкового законодавства (закон №466-IX та ін.)
17:00-18:00
Подворчанська Вікторія, радник, співкерівник практики фармацевтики Asters
Тема заняття: Правовий супровід маркетингової кампанії лікарського препарату
10:00-11:00
Таранчук Дмитро, керівник юридичного департаменту ПАТ «Фармак»
Тема заняття: Тенденції податкових та митних спорів за участю фармацевтичних компаній
11:10-13:10
Кустовський Ігор, директор департаменту досліджень і розслідувань ринків виробничої сфери, фармацевтики та рітейлу Антимонопольного комітету України
Горбатенко Андрій, партнер ЮК «Правовий Альянс», адвокат
Тема заняття: Конкуренція у сфері фармацевтики
14:30-15:30
Мамуня Олександр, керуючий партнер Mamunya IP
Тема заняття: Вплив нових законів у сфері ІВ на фармацевтичну індустрію
15:40-16:40
Сопільняк Вікторія, партнер патентно-юридичної агенції «Дубинський і Ошарова»
Тема заняття: «Патентні війни» фармацевтів. Український та іноземний досвід
17:00-18:00
Ющенко Тетяна, адвокат Sayenko Kharenko
Тема заняття: Останні тенденції фармацевтичних спорів. Практика Верховного Суду.
09:00-11:10
Новіков Ярослав, адвокат
Куса Людмила, керівник практики вирішення спорів Gracers Law Firm
Тема заняття: Тактика захисту від кримінального обвинувачення
11:20-12:20
Андрусяк Василь, керівник практики податкового права MORIS
Тема заняття: Новели податкового законодавства
12:30-16:10
Гудима Дмитро, суддя Великої Палати Верховного Суду
Кібенко Олена, суддя Великої Палати Верховного Суду
Міщенко Іван, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду
Тема заняття: Представництво у суді
16:20-18:30
Прокопенко Олександр, суддя Великої Палати Верховного Суду
Тема заняття: Адміністративний процес
10:00-11:00
Моісеєв Юрій, радник L.I.Group, адвокат
Тема заняття: Банкрутство фізичної особи
11:15-12:10
Циганков Андрій, адвокат
Тема заняття: Етичні аспекти діяльності адвоката
14:00-17:30
Сібірцева Олена, партнер LexArs
Фролова Ірина, суддя Шевченківського районного суду міста Києва
Тема заняття: Цивільні правовідносини
Партнери
Місце проведення
Поділитися в соц. мережах
МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик