Slider

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ

СПІКЕРИ КУРСУ

ДЕТАЛІ КУРСУ

Мережевий
адаптер

2020 рік змусив усіх дистанціюватися і більше використовувати у спілкуванні засоби непрямої комунікації. Як у приватному, так і в професійному житті. Тому перехід професійного життя в онлайн вимагає адаптації Правил адвокатської етики до поведінки в мережі. Колись дуже вільне і фактично анонімне спілкування стає дедалі більш унормованим та персоніфікованим і, на відміну від спілкування віч-на-віч, надійно фіксується.

Завжди
актуальні

Чим далі, тим більше Україна наближається до повноцінного впровадження системи «Електронний суд» для поліпшення комунікації учасників судових проваджень: позови та додатки, відзиви та докази, клопотання та ухвали суду — будуть з’являтися у віртуальному кабінеті, а тому принципово важливими будуть такі моменти, як добросовісність сторін та інших учасників у реалізації своїх процесуальних прав, принаймні, щоб завантажувати лише матеріали, які мають відношення до справи, не знищувати матеріали, що знаходяться у спільному доступі, не ігнорувати повідомлення від суду.

Підвищення
кваліфікації

Порядок підвищення кваліфікації адвокатами України вимагає від них щороку оновлювати знання з питань адвокатської етики. Щонайменше дві години на рік адвокат повинен присвятити питанням власної професійної деонтології. Чудово, коли здобуття нових цікавих і корисних знань забезпечить одночасне отримання й залікових адвокатських балів з підвищення кваліфікації.

ПРОЙДІТЬ НАВЧАННЯ З ОТРИМАННЯМ ЗАЛІКОВИХ БАЛІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ АДВОКАТІВ

ФОРМАТ НАВЧАННЯ

500 ГРН
2 АДВОКАТСЬКІ БАЛИ

ЗАМОВИТИ

Все включено

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

ДатаШколаБлокМодуль
21.01.2021СпецкурсиАдвокатська етика «Дотримання правил адвокатами у цифрових комунікаціях»Адвокатська етика «Дотримання правил адвокатами у цифрових комунікаціях»
ПрограмаВикладачі
  • 14:00-15:00 - Дія Правил адвокатської етики у соціальних мережах та публічному спілкуванні адвокатів з колегами, процесуальними опонентами, суддями та приватними особами онлайн
  • 15:15-16:15 - Дисциплінарна відповідальність за недотримання норм адвокатської етики при використанні мережі Інтернет
Нас підтримали

ДЕ МИ ЗНАХОДИМОСЬ

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик