Slider
М. КИЇВ ВУЛ. МИКІЛЬСЬКО-БОТАНІЧНА, 14/7
Викладачі
Програма навчання за 2020 рік
10:00-11:00
Ярецький Олександр, начальник юридичного управління АТ «Банк Кредит Дніпро»
Тема заняття: Особливості реструктуризації проблемної заборгованості за українським законодавством
11:15-12:15
Кирпа Юлія, партнер ЮФ Aequo
Тема заняття: Регулювання реструктуризації транскордонної заборгованості
12:30-13:30
Чечуліна Катерина, координатор практики банківського права і міжнародних фінансів CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
Тема заняття: Case study. Юридичний супровід реструктуризації заборгованості української бізнес-групи
10:00-11:00
Мілютін Арсен, директор департаменту реструктуризації заборгованості та стягнення «ОЩАДБАНК»
Тема заняття: Особливості організації роботи з проблемною заборгованістю в банку на різних етапах стягнення
11:15-12:15
Степаненко Олексій, радник ЮК EQUITY
Тема заняття: Захист прав проблемних банків
12:30-13:30
Карпець Юлія, радник голови правління з юридичних питань ПАТ «Ідея Банк»
Тема заняття: Як мінімізувати проблемну заборгованість
10:00-11:00
Дегель Діана, радник ЮФ Asters
Тема заняття: Правові позиції у спорах щодо недійсності кредитних договорів
11:15-12:15
Джура Андрій, заступник директора департаменту, начальник управління правового забезпечення департаменту проблемних активів Банку «ПУМБ»
Тема заняття: Спори щодо іпотеки та поручительства — актуальна судова практика
12:30-13:30
Селякова Наталія, партнер, голова української практики з питань банківського і фінансового права / реструктуризації та неплатоспроможності МЮФ Dentons
Тема заняття: Стягнення заборгованості з іноземним елементом: особливості доказування
14:00-15:00
Селякова Наталія, партнер, голова української практики з питань банківського і фінансового права / реструктуризації та неплатоспроможності МЮФ Dentons
Тема заняття: Міжнародна практика регулювання ФІНТЕК
16:30-17:30
Под'ячев Станіслав, підприємець, керуючий партнер Blockchain Lab, викладач курсу «Блокчейноміка» у Києво-Могилянській бізнес-школі
Тема заняття: Децентралізовані фінанси
12:30-13:30
Заплюйсвічко Олексій, експерт uacyberdesk.com
Тема заняття: Прикладний кіберзахист: рекомендації для банків і клієнтів при використанні fintech-рішень
14:00-15:00
Афян Артем, керуючий партнер АО Juscutum
Тема заняття: Види та особливості операцій з цифровими активами (Криптоактиви в комерційному та цивільному обігу)
14:00-15:00
Тема заняття: Правовий супровід венчурного інвестування\\Правовий супровід у процесі ІСO
15:15-16:15
Шевцов Олег, керуючий радник Alexandrov&partners
Тема заняття: Особливості юридичного супроводу ІТ-компаній — розробників фінтех
16:30-17:30
Рязанова Наталія, керуючий партнер патентно-юридичної компанії SION
Тема заняття: Питання інтелектуальної власності в ІТ-індустрії
Партнери
Місце проведення
Поділитися в соц. мережах
МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик