Банкрутство по-новому

Переглянути календар
19.11.2018 14:00 - 22.11.2018 17:30

18 жовтня прийнято проект Кодексу України з процедур банкрутства №8060.
Щомісяця господарські суди України відкривають 25—30 справ про банкрутство юридичних осіб. При цьому щороку приблизно півтори тисячі компаній визнаються банкрутами. І хоча у результаті банкрутства задовольняються не більш ніж 10 % вимог кредиторів до боржника, наявність самого інституту та його застосування дозволяє кредитору очищати свої фінансові ресурси від безнадійних грошових зобов’язань, розвивати бізнес, не затримуватися на старих боргах, які обтяжують компанію.

Чотириденний інтенсив з практичними порадами від розробників нового Кодексу включатиме заняття на такі теми:

19 листопада захід розпочнеться з LHS DH «Арбітражний керуючий у новій процедурі банкрутства», який відбуватиметься з 10:00 до 12:00.

МОДУЛЬ 1. «Основні новели Кодексу України з процедур банкрутства» (19 листопада), включає в себе наступні теми та буде проходити з 12:30 до 17:00:

 • Корпоративне банкрутство. Що зміниться для кредитора та боржника. Майбутнє уже відкритих проваджень (Julian Khorunzhiy, старший партнер Ario Law Firm)
 • Досудова та судова санація боржника: нові ефективні інструменти подолання неплатоспроможності (Володимир ПОЛІЩУК, суддя господарського суду)
 • Банкрутство фізичних осіб: підстави та правила реструткуризації боргів. Наслідки для особи. Прогнози ефективності з огляду на іноземний досвід (Олександр БІРЮКОВ, науковий радник LCF Law Group, д.ю.н.)

МОДУЛЬ 2. «Майно боржника» (20 листопада), включає в себе наступні теми та буде проходити з 14:00 до 17:30:

 • Розпорядження майном боржника. Що нового? (Yuriy Moiseyev, директор департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України)
 • Ліквідація та реалізація майна боржника (Віктор ВИШНЬОВ, генеральний директор ГП "СЕТАМ" )
 • Електронна торгівля борговим майном: організаційні, технічні та юридичні аспекти (Ігор НІКОЛАЄВ, юридичний радник Центру комерційного права, к.ю.н.)

МОДУЛЬ 3. «Арбітражний керуючий: новий статус та повноваження» (21 листопада), включає в себе наступні теми та буде проходити з 14:00 до 18:45:

 • Повноваження арбітражного керуючого: нові та оновлені права та обов'язки (Вячеслав ЛЕЦКАН, арбітражний керуючий, голова ради Всеукраїнської саморегулівної організації арбітражних керуючих
  «Асоціація антикризового менеджменту»)
 • Види відповідальності арбітражного керуючого та процедура притягнення до дисциплінарної відповідальності. Стягнення за порушення (Vladyslav Filatov, державний експерт експертної групи з банкрутства Директорату правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів)
 • Порядок призначення арбітражного керуючого у справі (Анатолій В’ЯЗОВЧЕНКО, голова Національної професійної
  спілки арбітражних керуючих України).
 • Саморегулювання як шлях підвищення рівня професії (Sergey Donkov, радник Юридична фірма EVRIS, член дисциплінарної комісії арбітражних керуючих, віце-президент ВГО «Саморегулівна організація фахівців конкурсного процесу»)

МОДУЛЬ 4. «Зміни судового розгляду справ про банкрутство» (23 листопада), включає в себе наступні теми та буде проходити з 14:00 до 18:45:

 • Відкриття провадження у справі про банкрутство. Підстави. Строки. Повноваження суду на стадії підготовчого провадження (Oleg Malinevskiy, партнер ЮК EQUITY)
 • Баланс інтересів кредитора та боржника: кого захищає новий Кодекс (Руслан Сидорович, народний депутат України, народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя)
 • Майнові та інші спори в процедурах банкрутства. Процедура розгляди справи про банкрутство та порядок оскарження судових рішень (Julian Khorunzhiy, старший партнер
  Ario Law Firm)
 • Проблеми у забезпеченні вимог кредиторів на стадії судового розгляду справи. Мораторій (диана козловская, керуючий партнер ЮК Elite Consult Group Law Company, арбітражний керуючий)
 • Блок проводиться за підтримки Незалежна асоціація банків України.

Вартість блоку (3 навчальні модулі) - 5 400 гривень

Вартість модуля (1 навчальний день) - 2 000 гривень

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик