LHS DH «Спортивне право в Україні: як юристу зійти на п’єдестал»

Переглянути календар
18.02.2019 15:00 - 17:00

18 лютого у Legal High School відбудеться LHS Discussion Hub «Спортивне право в Україні: як юристу зійти на п’єдестал», дискусія пройде з 15:00 до 18:00.

У нашій державі офіційно визнано понад дві сотні видів спорту, функціонує безліч спортивних федерацій, які незалежно від рівня державного фінансування потребують юридичного супроводу. Українські спортсмени широко відомі далеко за межами Батьківщини, представляють Україну на міжнародних змаганнях або професійно виступають за іноземні клуби. Інколи вони стикаються з допінговими скандалами, невиплатою заробітної платні або шукають допомоги при укладанні спонсорських контактів. У таких випадках необхідна допомога професійного юриста.
За словами фахівців, спортивного права в Україні як процесуального явища й досі не існує. Адже в українських юристів немає відповідних кодексів чи спеціальних законів для формування відповідної галузі права. Утім, юрист може допомогти спортсмену зійти на п’єдестал, стаючи переможцем разом із ним.

МОДЕРАТОР: Serhiy Sachenko, головний редактор сайту Pravo.ua, директор айті-проектов видавництва «Юридическая практика»
УЧАСНИКИ ДИСКУСІЇ: Markiyan Kliuchkovskyi, партнер ЮФ Asters, Сергій КОВАЛЬ, технічний директор ПФК «Львів», Oleksiy Kolchanov, співзасновник і партнер StudyDive, Артем КУЗЬМЕНКО, старший юрист МЮГ Eterna Law Kyiv, Евгений Пронин (Evgeny Pronin), керуючий партнер ЮФ Pronin&Partners Law Firm, Сергій ХІЛЬЧЕНКО, керуючий партнер АО Цезарь, Ірина ВІДЛОВСЬКА, юрист ЮФ Pronin&Partners Law Firm, Олег Горбачов, юрист ЮФ Pronin&Partners Law Firm, Дмитро КОВАЛЬ, юрист ЮФ AVELLUM.

ПИТАННЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ:
✔ Економічні реалії розвитку спортивної індустрії в Україні
✔ Практика спортивного права: на які правові послуги є попит в українських спортсменів. Які види спорту в Україні дають юристам найбільше роботи в цій галузі
✔ Законодавча база: які нові законодавчі норми необхідні українському спорту?
✔ Особливості розгляду справ у дисциплінарних комісіях різних спортивних федерацій
✔ Очікування клієнта: чи може сьогодні фахівець зі спортивного права бути універсальним юридичним консультантом для спортсменів та клубів
✔ Особливості складання професійних контрактів в ігрових видах спорту. Спонсорські угоди
✔ Антидопінгові скандали: особливості захисту клієнтів
✔ Особливості оподаткування спортсменів та спортивних клубів
✔ Спортивний арбітражний суд у Лозанні: українські кейси
✔ План розвитку спортивної правової спеціалізації на наступні роки: Погляд практиків

Вартість участі – 100 грн
Кількість місць обмежена.

Реєстрація за посиланням: https://lhs.net.ua/sportyvne-pravo-v-ukraini/

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик