LHS Opening Quiz

Переглянути календар

Legal High School та «Юридическая практика» кидають виклик вашій компанії та запрошують на першу гру LHS Opening Quiz.

Як ваш колектив впорається з нашими цікавими запитаннями?

Наскільки ви «підковані» не тільки в юридичній чи бізнесовій сфері? Гравці не будуть всерйоз «ламати голову». Наші запитання — не на знання, а на логіку!

Ми обіцяємо, ваш мозок відпочине від вирішення юридичних завдань. І, що найцікавіше, усі електронні прилади заборонено до використання під час гри!

Дата та час проведення: 6 грудня 2018 року з 18:30 до 21:00.
Місце проведення: Legal High School, БЦ «Леонардо», вул. Володимирська, 52/17, 2-й поверх.

Умови участі:
Гра складається з 9 раундів (2,5 години). Кожен раунд має свою тематику та умови. У турах є медіапитання з картинками, аудіо- або відеорядом. Ведучий зачитує питання. Завдання команди — за відведений час записати правильну відповідь у бланк. Залежно від кількості наданих командою правильних відповідей нараховуються бали.

Команда:
Кількість гравців від однієї компанії не може перевищувати 6 учасників, команда має бути зареєстрована до 30 листопада, учасниками гри можуть бути: юристи юридичної компанії, практикуючі юристи, юрисконсульти підприємств, працівники судових установ, банкіри, керівники бізнесу.

Команди можуть бути:

  • Корпоративні (представляти одну фірму/організацію).
  • Самоорганізовані (представники різних організацій).

Ерудиція для юриста — важлива не менше, ніж знання законів. Нестандартне мислення та креативність допоможуть вирішити і знайти вихід навіть із найскладнішої ситуації.

Тому ми запрошуємо відвідати унікальну відкриту лекцію на тему «Креатив у роботі юриста» в Legal High Schoоl від Іллі НОВІКОВА, російського юриста, адвоката і гравця «Що? Де? Коли?», яка відкриє LHS Opening Quiz.

Під час відкритої лекції ми говоритимемо про те, як ерудиція і креатив допомагають юристу у вирішенні щоденних завдань, як правильно використовувати не тільки юридичні знання і наскільки важливими є ігри розуму.

Илья Новиков обіймає посаду партнера Адвокатское объединение «Barristers», російський юрист, український адвокат, також він виступав захисником українського військовослужбовця Надії Савченко.

Лекція проходитиме 6 грудня з 16:00 до 18:00 і розпочне LHS Opening Quiz.
Розшир горизонти свого пізнання!

Фінансові аспекти LHS Opening Quiz:
Вартість участі команди — 6000 грн (без урахування ПДВ).

Детальніше про умови участі:
Вероніка Коломієць, координатор гри
(050) 849-04-33, v.kolomiiets@pravo.ua

Участь у лекції безкоштовна!

Кількість місць обмежена!

Реєстрація за посиланням.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик