Податкові спори (Частина 2)

Переглянути календар
04.12.2018 14:00 - 06.12.2018 15:00

Відсутність уніфікованого підходу до преюдиціальності називають однією з важливих проблем доказування в податкових спорах. Разом з тим, саме встановлення преюдиційних фактів може мати вирішальне значення для захисту прав платників податків.

Чотириденний інтенсив, де ми розкриємо більш детально тему податкових спорів включає в себе наступні теми:

МОДУЛЬ 1. «Практика інвестиційного арбітража з податкових спорів» (4 грудня) включає в себе наступні теми, які будуть відбуватися з 14:00 до 16:15:

 • Зміна правил оподаткування в контексті угод про захист інвестицій (Сергій ВЕРЛАНОВ, заступник Міністра фінансів України (уточнюється)).
 • Права інвесторів в Україні: вирішення адміністративних та податкових спорів // Case study. Аналіз «українських» рішень інвестиційних арбітражів щодо питань оподаткування (Олексій Палій, партнер IBC Legal Services LLC, адвокат)

МОДУЛЬ 2. «Форс-мажор у податкових правовідносинах» (4 грудня) включає в себе наступні теми, які будуть відбуватися з 16:30 до 18:45:

 • Доведення форс-мажору в податкових правовідносинах у судовому порядку (Larysa Antoschuk, адвокат, керівник практики з вирішення податкових спорів KPMG Ukraine, Яна БАЗЯ, адвокат, старший юрист практики з вирішення податкових спорів KPMG Ukraine)
 • Порядок засвідчення форс-мажорних обставин в Україні та за кордоном (Андрій ЧЕХОНАДСЬКИЙ, керівник групи
  претензійно-позовної роботи ПАТ «Рітейл Груп», адвокат)

МОДУЛЬ 3. «Преюдиція в податкових спорах» (5 грудня) включає в себе наступні теми, які будуть відбуватися з 10:00 до 15:00:

 • Особливості адміністративної преюдиції. Специфіка паралельного розгляду податкових спорів в адмінсуді та кримінального провадження (Константин Пащенко, суддя Окружного адміністративного суду міста Києва, к.ю.н.)
 • Наслідки визнання вини за статтею 205. Вирок щодо контрагента (Vasyl Andrusyak, керівник практики
  податкового права Moris Group)
 • Практика спростування судових преюдицій з метою захисту платників податків (Артем Устюгов, провідний юрист
  практики податкового права Moris Group)

МОДУЛЬ 4. «Транскордонні податкові спори» (6 грудня) включає в себе наступні теми, які будуть відбуватися з 10:00 до 15:00:

 • Спори щодо уникнення подвійного оподаткування (Larysa Antoschuk, адвокат, керівник практики з вирішення податкових спорів KPMG Ukraine, Natalia Musienko старший юрист практики з вирішення податкових спорів KPMG Ukraine);
 • Спори з ТЦУ (Larysa Antoschuk, адвокат, керівник практики з вирішення податкових спорів KPMG Ukraine
  Natalia Musienko, старший юрист практики з вирішення податкових спорів KPMG Ukraine).
 • Транскордонні податкові спори та міжнародне співробітництво при розгляді податкових суперечок. Ініціативи ЄС щодо вирішення транскордонних податкових спорів (Dzera Yuriy, партнер Salkom Law Firm);

Вартість блоку (3 навчальні модулі) - 5 400 гривень

Вартість модуля (1 навчальний день) - 2 000 гривень

Реєстрація за посиланням.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик