«Цифрові» злочини

Переглянути календар
10.12.2018 09:00 - 12.12.2018 13:30

За офіційними даними кіберполіції України щорічно кількість виявлених кіберзлочинів в Україні збільшується у середньому на 2,5 тисячі випадків. У 2017 році офіційно поліцією розслідувалися близько семи тисяч кримінальних проваджень, пов’язаних з «цифровим» світом, з яких 4,5 тисячі — виключно кіберзлочини. До суду було скеровано обвинувальні акти стосовно 726 осіб.

Триденний інтенсив з практичними порадами від основних кібреохоронців країни та адвокатів включатиме заняття на такі теми:

10 грудня захід розпочнеться з LHS DH «Кримінально-правові питання віртуального світу», який відбуватиметься з 9:00 до 11:00.

МОДУЛЬ 1. «Проблеми кваліфікації дій хакерів» (10 грудня), включає в себе наступні теми та буде проходити з 11:15 до 14:30:

  • Хакер як суб’єкт злочинів у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку
  • Віруси, спам та фішингові повідомлення як знаряддя злочину. Питання на стадії відкриття провадження (Дмитро ДУБЦОВ, адвокат ЮФ Asters)
  • Цифрові докази — проблеми збору та верифікації (Александр Тананакин, адвокат Адвокатское объединение «Barristers»)

МОДУЛЬ 2. «Окремі питання відповідальності у сфері кібербезпеки» (11 грудня), включає в себе наступні теми та буде проходити з 10:00 до 13:30:

  • Кваліфікація дії «фінансових» хакерів за статтею 200 КК України (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення) (Irina Kuzina, адвокат Адвокатское объединение «Barristers»)
  • Практичні питання, що виникають у суддів під час розгляду справ про кіберзлочини
  • Міжнародні аспекти боротьби з кіберзлочинністю: коли виникають і як вирішуються (Наталія ТКАЧУК, співробітник Служби безпеки України, к.ю.н.)

МОДУЛЬ 3. «Відповідальність за розкриття інформації» (12 грудня), включає в себе наступні теми та буде проходити з 10:00 до 13:30:

  • Банківська таємниця як об’єкт кібератаки. Особливості кваліфікації дій за статтями 231—232 КК України через злам системи
  • Незаконне використання інсайдерської інформації як супутній злочин несанкціонованого доступу до інформації з обмеженим доступом
  • Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в комп’ютерах, автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або на носіях такої інформації. Практика судів

Вартість блоку (3 навчальні модулі) - 5 400 гривень

Вартість модуля (1 навчальний день) - 2 000 гривень

Реєстрація на блок за посиланням.

Реєстрація на LHS Discussion Hub за посиланням.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик