Злочини проти правосуддя

Переглянути календар
20.11.2018 09:00 - 23.11.2018 13:45

Перше відоме провадження за статтею 400-1 КК України — «представлення інтересів без належних повноважень», яку запровадили для підкріплення конституційної норми про виключне право адвокатів на судове представництво, — було відкрите за фактом подій, коли адвокати особи за договором про надання правової допомоги вимагали допустити їх до суду для представлення інтересів їхнього клієнта замість залученого на одну слідчу дію адвоката з системи безоплатної правової допомоги
Як захистити правосуддя від протиправних покарань, та де межа, за яку не можна заступати? Відповіді на ці та інші запитання знають лектори блоку Школи кримінального права Legal High School «Злочини проти правосуддя».

Чотири модулі блоку, насичених аналізом законодавства та прикладами із судових справ, включатимуть лекції суддів, прокурорів та адвокатів за такими темами:

МОДУЛЬ 1. Особливий захист суддів та їх відповідальність (20 листопада) включає в себе наступні теми, які будуть відбуватися з 09:00 до 13:15:

  • Судова практика за статтям 376, 377 — 379 КК України. Реальні вироки (Александр Тананакин, адвокат Адвокатское объединение «Barristers»)
  • Проблеми кваліфікації дій проти судді, як спеціального об’єкта: чи може бути злочин проти судді кваліфіковано за побутовими статтями? (Андрій ЧЕХОНАДСЬКИЙ, керівник групи
    претензійно-позовної роботи ПАТ «Рітейл Груп», адвокат)
  • Особливості кваліфікації дій суддів за статтями 375 та 376-1 КК України. Проблеми доказування (Дмитро Паламарчук, адвокат)

МОДУЛЬ 2. Окремі види злочинів (22 листопада) включає в себе наступні теми, які будуть відбуватися з 09:00 до 13:45:

  • Невиконання судового рішення — норма життя чи стаття КК? (Bohdan Slobodian, адвокат EQUITY Law Firm)
  • Свідок як підсудний — попередження можливого порушення статей 384, 385 КК України. Поради захисника (Андрій ЧЕХОНАДСЬКИЙ, керівник групи претензійно-позовної роботи ПАТ «Рітейл Груп», адвокат)
  • Розголошення даних оперативно-розшукової діяльності, досудового розслідування — проблеми кваліфікації дій (Марина Мацегора, адвокат)
  • Відповідальність слідчих та прокурорів за статтями КК (Taras Poshivanyuk, партнер EQUITY Law Firm)

МОДУЛЬ 3. Базові права людини у сфері кримінального правосуддя (22 листопада) включає в себе наступні теми, які будуть відбуватися з 14:00 до 17:30:

  • Порушення права на захист: стаття 374 КК України проти Конвенції (Андрій ЧЕХОНАДСЬКИЙ, керівник групи претензійно-позовної роботи ПАТ «Рітейл Груп», адвокат)
  •  Принцип отруйного дерева: протистояння використанню показань, отриманих силоміць. Рішення ЄСПЛ у справі «Фефілов проти Росії» (Ірина Гловюк, адвокат Адвокатское объединение «Barristers»);

МОДУЛЬ 4. Захист захисників (23 листопада) включає в себе наступні теми, які будуть відбуватися з 09:00 до 13:45:

  • Розслідування справ за статтями 397-400 КК: проблеми кваліфікації дій (Тетяна ПОПОВСЬКА, адвокат ЮФ Asters);
  • Особливості доказування у злочинах проти захисників (Роман Титикало, керуючий Адвокатське бюро Титикало та партнери, депутат Київської обласної ради)
  • Особливий порядок притягнення адвоката до кримінальної відповідальності. Практика реалізації та типові помилки на користь захисту (Евгений Солодко, керуючий партнер
    Адвокатское объединение "Солодко и партнеры ")
  • Як нейтралізувати кримінально-правові ризики адвокатської діяльності сьогодні та у майбутньому: поради з особистого досвіду (Денис Бугай, партнер ЮК VB PARTNERS)

Вартість блоку (3 навчальні модулі) - 5 400 гривень

Вартість модуля (1 навчальний день) - 2 000 гривень

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик