Головна ідея LHS – залучити тільки таких лекторів, яким є про що розповісти, є чим поділитися і у яких є чому вчитися

Наталія Кузнєцова, голова Наглядової ради LHS, дійсний член (академік) Національної академії правових наук України, член Ради з питань судової реформи, арбітр Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України, професор, д.ю.н., розповіла про переваги Legal High School:
Сьогодні досить актуальним є питання про шляхи вдосконалення юридичної освіти: розробляється концепція реформування юридичної освіти, підготовлені і передані в парламент проекти Закону «Про юридичну освіту і юридичну професію». Все це підтверджує, що суспільство в цілому, в тому числі і юридична спільнота (а може бути, і в першу чергу), незадоволене нинішнім станом юридичної освіти. В чому проблема? Мій багаторічний педагогічний досвід дозволяє стверджувати, що традиційно в нашій юридичній освіті пріоритетним напрямком було і продовжує залишатися формування у слухачів правових знань практично в усіх галузях права. В той же час постійно і справедливо піддається критиці недостатня практична підготовка випускників юридичних вузів.
Створення нової освітньої платформи LHS – це серйозна інновація в освітньому процесі. Основна ідея цієї форми освітньої діяльності – включити в процес навчання потужну практичну складову в особі висококваліфікованих суддів, партнерів провідних юридичних фірм, які мають багатий досвід адвокатської роботи, вчених, які поєднують свою дослідницьку та педагогічну діяльність з юридичною практикою. Одним словом – залучити до участі в роботі LHS тільки таких лекторів, яким є про що розповісти, є чим поділитися і у яких є чому вчитися.
На відміну від широко розповсюджених науково-практичних семінарів навчальні курси в LHS передбачають модульну структуру, що дозволяє прицільно розглядати найбільш цікаві питання юридичної практики, причому використовуючи власний практичний досвід лектора і аналізуючи кращі практики.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик