Як створити «гільдію адвокатів» — команду, яка за короткий час може стати трендсетером ринку, розповів Олексій Шевчук

Фінальним акордом модуля «Юридична фірма: базові налаштування» нової Школи розвитку юридичного бізнесу Legal High School стала лекція Олексія Шевчука, партнера АО Barristers. Тема лекції — «Гільдія адвокатів, або Як за короткий відрізок часу стати трендсетером ринку», за словами спікера, була вибрана невипадково. Ґрунтуючись на власному досвіді, він розповів, як об’єднати інтелектуальні зусилля юристів, уже сформованих фахівців, адвокатів «з ім’ям», щоб створити унікальну і продуктивну команду на ринку.

Виходячи на юридичний ринок, потрібно «боротися зі своїми страхами», — радить Олексій Шевчук. «Треба не боятися, в тому числі, втратити все, що маєш», — говорить лектор, відверто розповідаючи про суму коштів, вкладених у розвиток АО Barristers. Створюючи новий бренд на ринку, потрібно бути готовим до режиму роботи «24/7». «Не можна виконувати свою роботу механічно, кожну справу треба пропускати через себе», — підкреслює лектор, визнаючи: щоб бути успішним адвокатом, потрібно працювати на межі своїх можливостей — бути готовим пожертвувати вільним часом, хобі, спілкуванням з близькими тощо.

В основу створення АО Barristers було покладено теорію «гільдії адвокатів», яка має на увазі, що «альтруїзм витісняє егоїзм». Це формат партнерських відносин: кожен працює не тільки на успіх фірми, а й на персональне особистісне зростання. «В успішній юридичній фірмі не може бути так, що один партнер розвивається, а інший ні: він тільки допомагає своєму колезі зростати», — висловив переконання Олексій Шевчук.

Ще одна порада для успішного розвитку юридичного бізнесу від Олексія Шевчука — «Ніколи не загравати з владою!». «Розраховувати на отримання будь-яких преференцій від можновладців не потрібно», — констатує Олексій Шевчук, адже політичні настрої в країні змінюються, а гравці юридичного ринку залишаються.

«Клієнти приходять і йдуть, а команда залишається», — ще одне «золоте правило» — цінувати і поважати своїх колег, і не жертвувати ними, якщо в справі не було досягнуто бажаного результату, про який лектор радить ніколи не забувати.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик