LHS і АМКУ підписали меморандум про співпрацю

Legal High School та Антимонопольний комітет України (АМКУ) підписали меморандум про співпрацю. Участь в урочистій церемонії підписання меморандуму взяли: голова АМКУ Юрій Терентьєв, засновник Школи, шеф-редактор газети «Юридическая практика» Рустам Колесник, член наглядової ради Школи, керуючий партнер ЮФ «Антіка» Олексій Кот і представник генерального партнера Школи корпоративного права та M&A LHS, партнер МЮФ Baker McKenzie Оксана Симонова.

Як підкреслив Юрій Терентьєв, необхідність функціонування такої освітньої платформи для юридичної спільноти (як для практикуючих юристів, так і для майбутніх представників правових професій, які тільки проходять навчання у вузах) назріла давно. Цей проект дозволяє юристам підняти планку освіти в країні, вивести його на новий рівень: отримати не просто абстрактну теорію, а практично орієнтовані знання, які реально допоможуть їм у професійному житті. Платформа для професійної підготовки сприятиме більш ефективній взаємодії юристів та представників профільних державних відомств, різних гілок влади. Юрій Терентьєв також запевнив: буде зроблено все для того, щоб студенти, які проходять навчання на базі Legal High School, отримали можливість практичного стажування в АМКУ.

У свою чергу, Рустам Колесник анонсував: незабаром подібні меморандуми про співпрацю буде підписано з провідними вузами, які займаються підготовкою юристів, а також ключовими органами державної влади та судової системи.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик