При підготовці резюме варто проявити креативність — Людмила Куса

Майстер-клас «Як підготуватися до важливої співбесіди на роботу в ТОП ЮФ» для учасників Дня кар’єри в Legal High School провела Людмила Куса, керівник практики вирішення спорів GRACERS Law Firm. Перш за все вона порадила не недооцінювати себе. Підготовка до співбесіди має розпочинатися з усвідомлення того, хто ви і що ви собою являєте. Потрібно подумати, ким ви хочете стати і де працювати в майбутньому.

Особливу увагу лектор порадила зосередити на підготовці резюме. Не потрібно нехтувати фотографією, адже резюме без фото має значно менше шансів бути розглянутим. Проявляйте креативність, щоб ваше резюме вирізнялося з-поміж інших і привернуло до себе увагу. Потрібно зазначити всі свої знання та вміння, а під час розсилки надсилати резюме лише до обраних компаній, а не усім підряд. Крім того, інколи буває корисно не надсилати резюме, а прийти в компанію особисто, аби запропонувати свої послуги. Часто така активність винагороджується.

Дуже важливо, на думку Людмили Куси, бути пунктуальним і не запізнюватися на співбесіду. Треба бути готовим розповісти про себе і при цьому не лише повідомити про те, що ти знаєш і вмієш, але й чого прагнеш. Варто дізнатися якомога більше про фірму, в якій хочеш працювати, про специфіку її роботи. Це дасть змогу уявити коло обов’язків, які доведеться виконувати на перших порах.

Як правило, пошукачеві можуть запропонувати тестове завдання. При цьому треба одразу розпитати про всі деталі, які видалися незрозумілими, аби виконати його в повному обсязі, бо частково виконане завдання не залишить вам шансів на вакансію. Часто завдання передбачають творчий підхід та наявність власної думки.

Людмила Куса наголосила, що потенційний роботодавець ретельно відстежує соціальні мережі пошукача, тому потрібно дуже відповідально ставитися до своєї активності в мережі.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x
Кошик