LHS Discussion Hub
БЦ Леонардо, м. Київ, вул. Володимирська, 52/17
Програма навчання за 2019 рік
Виберіть блок школи 2018 рік
15:00-17:00
Ключковський Маркіян, партнер ЮФ Asters
Колчанов Олексій, співзасновник та партнер StudyDive, екс-корпоративний секретар ТОВ «Метінвест Холдинг»
Кузьменко Артем, радник МЮГ Eterna Law
Рачук Олег, директор OLEH RACHUK LAW FIRM, адвокат
Саченко Сергій, головний редактор сайту pravo.ua, директор IT-проектів видавництва «Юридична практика»
Хільченко Сергій, керуючий партнер АО «Цезар»
Тема заняття: Економічні реалії розвитку спортивної індустрії в Україні
14:30-18:00
Блажівська Наталія, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, президент IFA Ukraine, віце-президент Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів
Огренчук Анна, керуючий партнер ЮГ LCF, член Ради з питань судової реформи при Президентові України, к.ю.н.
Валанчус Віргіліус, суддя Європейського суду загальної юрисдикції, міжнародний експерт проекту ЄС «Право-Justice»
Войцеховскі Бартош, суддя Фінансової палати Вищого адміністративного суду Польщі, доктор юридичних наук, міжнародний експерт проекту ЄС «Право-Justice»
Гетманцев Данило, почесний президент ЮК Jurimex, професор кафедри фінансового права юридичного факультету КНУ імені Т. Г. Шевченка, адвокат, д.ю.н.
Гудима Дмитро, суддя Великої Палати Верховного Суду
Ільков Василь, суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду, доцент, д.ю.н.
Кот Олексій, керуючий партнер ЮФ «Антіка», член Ради з питань судової реформи при Президентові України, д.ю.н.
Кренець Олександр, радник ЮФ EVRIS
Оджиковський Віталій, радник ЮФ Sayenko Kharenko
Онуфрієнко Олександр, партнер ЮФ Asters
Проконова Ксенія, партнер практики управління конфліктами АО Juscutum
Романюк Ярослав, суддя Верховного суду України у відставці, екс-голова Верховного Суду України
Рядінська Валерія, старший науковий співробітник, завідуюча науково-дослідною лабораторією Державного науково-дослідного інституту МВС України, член IFA UKRAINE, д.ю.н
Сенюта Святослав, регіональний директор з питань VISA підрозділі країн СНД та Південно-Східної Європи (CISSEE)
Целлер Едіт, президент Асоціації європейських адміністративних суддів, міжнародний експерт проекту ЄС «Право-Justice»
Тема заняття: До якої правової сім’ї належить сучасна правова система України?
14:30-17:00
Кузнєцова Наталія Семенівна, дійсний член (академік) НАПН України, віце-президент НАПрН України- керівник Київського регіонального центру член ради з питань судової реформи, арбітр МКАС при ТПП України, професор, д.ю.н.
Блінов Євген, партнер та керівник практики міжнародного арбітражу МЮГ Eterna Law
Виговський Олександр, доцент кафедри Міжнародного приватного та митного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка
Тема заняття: Місце ГК України у системі законодавчих актів, які регулюють економічну діяльність в Україні
Діковська Ірина, доцент кафедри цивільного права Юридичного факультету КНУ ім. Т.Шевченка
Довгерт Анатолій, член-кореспондент НАПрНУ
Калакура Віктор, завідувач кафедри міжнародного приватного права ІМВ КНУ імені Тараса Шевченка
Кот Олексій, керуючий партнер ЮФ «Антіка», член Ради з питань судової реформи при Президентові України, д.ю.н.
Коструба Анатолій, професор кафедри цивільного права навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, д.ю.н., доцент
Тема заняття: Результати дослідження правового регулювання економіки в країнах Європи
Кохановська Олена, професор кафедри цивільного права юридичного факультету КНУ ім. Т.Шевченка
Міщенко Іван, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду
Молчанов Антон, керівник практики банкрутства АО Arzinger
Тема заняття: Україна і Казахстан: єдині країни на пострадянських теренах, де є окремий кодекс для врегулювання господарських відносин
Погрібний Сергій, суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду
Сидорович Руслан, народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя
Хоменко Михайло, доцент кафедри цивільного права КНУ імені Тараса Шевченка
Тема заняття: Як би розвивалися економічні правовідносини в Україні, якби не було ГК України?
15:00-17:00
Лисак Олександр, партнер ЮК EQUITY
Зейкан Ярослав, партнер ЮК EQUITY
Пошиванюк Тарас, партнер ЮК EQUITY
Солодко Євгеній, керуючий партнер АО «Солодко і Партнери»
Дорошенко Костянтин, партнер АО «Лещенко, Дорошенко і партнери»
Телешецький Олександр, партнер АО «Лещенко, Дорошенко і партнери»
Черезов Ігор, адвокат
Осаволюк Ярослав, адвокат
Шадрін Олександр, партнер АО Barristers
Тема заняття: Які кримінальні справи формують судову практику з виправдування?
Плахотнюк Олександр, партнер АО Difa, адвокат
Тарасов Андрій, керуючий партнер ЮК «Тарасов і партнери», адвокат
Антонов Євген, адвокат
Костіна Тетяна, адвокат
Хоптинець Андрій, адвокат
Первушина Олена, суддя Голосіївського районного суду міста Києва
Мирошниченко Оксана, суддя Голосіївського районного суду міста Києва
Дмитрук Наталія, суддя Голосіївського районного суду міста Києва
Ковальська Віра, суддя Апеляційного суду м. Києва
Тема заняття: Чому Україна ніяк не може подолати однопроцентний бар’єр?
14:30-18:00
Бірюков Олександр, науковий радник Юридичної групи LCF, д.ю.н.
Волянська Олена, партнер Юридичної групи LCF
Донков Сергій, радник ЮФ Evris, член дисциплінарної комісії арбітражних керуючих, віце-президент ВГО «Саморегулівна організація фахівців конкурсного процесу»
Занько Микола, голова правління Всеукраїнської Асоціації арбітражних керуючих
Кізленко Вадим, адвокат ЮФ «Ілляшев та Партнери», арбітражний керуючий
Козак Олена, начальник відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Київській області
Лецкан Вячеслав, арбітражний керуючий, голова ради Всеукраїнської саморегулівної організації арбітражних керуючих «Асоціація антикризового менеджменту»
Моісеєв Юрій, директор департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України
Філатов Владислав, керівник експертної групи з банкрутства Директорату правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів Міністерства юстиції України
Тема заняття: Вимоги закону щодо організації самоврядування арбітражних керуючих
Тема заняття: Реєстр арбітражних керуючих та визначення кола осіб, які мають право на об’єднання у професійну асоціацію
10:00-12:00
Огнев’юк Ярослав, партнер ЮФ Sayenko Kharenko
Харебава Тетяна, керівник юридичного департаменту Sport Labs Group
Тема заняття: Ситуація із захистом інтелектуальної власності в Україні, або за що Україну включають у «список 301»
15:00-17:00
Коцюруба Ольга, радниця з юридичних питань Громадянської мережі «ОПОРА»
Корнілов Олексій, сертифікований тренер для членів окружних/дільничних виборчих комісій
Романчук Ярослав, керуючий партнер Юридичної групи EUCON
Сидорович Руслан, народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя
Титикало Роман, керуючий АБ «Титикало та Партнери», депутат Київської обласної ради
Тема заняття: Концептуальні основи реформування виборчого законодавства в Україні
Партнери
Місце проведення
Поділитися в соц. мережах
МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів і адвокатів