Спецкурси
М. КИЇВ ВУЛ. МИКІЛЬСЬКО-БОТАНІЧНА, 14/7
Програма навчання за 2018 рік
9:00-10:20
Тема заняття: ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ LHS
10:30-11:30
Терентьєв Юрій, голова Антимонопольного комітету України
Тема заняття: Кваліфікація порушень законодавства про захист економічної конкуренції
11:45-12:45
Чередніченко Дарія, заступниця Голови Антимонопольного комітету України - державна уповноважена
Тема заняття: Основи економічного аналізу для юристів
13:00-14:00
Талах Віктор, заступник директора департаменту конкурентної політики - начальник відділу сприяння розвитку конкуренції та методології АМКУ
Тема заняття: Вимоги до вертикальних узгоджених дій. Методики визначення ринків
14:15-15:30
Васильєва Надія, незалежний директор наглядових рад з кібербезпеки і цифрової трансформації, Ex GM Microsoft Black Sea Hub
Тема заняття: Конкуренційні виклики діджитал-економіки
9:00-10:20
Тема заняття: ПИТАННЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ:
Терентьєв Юрій, голова Антимонопольного комітету України
Тема заняття: Як захищати конкуренцію в умовах глобалізованої економіки
Вознюк Олександр, партнер ЮФ Asters
Тема заняття: Законодавча підтримка конкуренції: перспективи прийняття законопроектів №6723, №6746, №2431
Марченко Оксана, суддя Господарського суду м. Києва
Тема заняття: Зміна підходів судів до розгляду справ щодо захисту економічної конкуренції
Бєлякова Ольга, партнер, CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
Огриза Вікторія, керівник юридичного департаменту групи компаній PepsiCo в Україні
Каленський Андрій, директор департаменту регуляторного забезпечення ПАТ «Укртелеком»
Федечко Дмитро, керівник юридичного департаменту Louis Dreyfus Company Ukraine
Сінічкіна Лана, партнер АО Arzinger
Дячук Ірина, заступник директора юридичного департаменту Fozzy Group
Мішенкова-Данелюк Анна, начальник юридичного відділу ТОВ «Епіцентр К»
Грегірчак Ярослав, заступник бізнес-омбудсмена в Україні
Глоба Костянтин, партнер АО Barristers
Нагорний Олександр, радник ЮФ Sayenko Kharenko
Тема заняття: Конкуренційні виклики сьогодення
10:00-11:00
Сидоренко Ніна, заступник Голови АМКУ, державний уповноважений АМКУ
Тема заняття: Основи розуміння діяльності органу оскарження при АМКУ
11:15-12:15
Тема заняття: Антиконкурентна поведінка учасників ринку: від виявлення до припинення порушень. «Слідчий» інструментарій АМКУ
12:30-13:30
Манько Оксана, заступник начальника відділу управління розслідувань недобросовісної конкуренції АМКУ
Тема заняття: Інформація, що вводить в оману. Українські кейси
14:00-15:00
Полтавець Тетяна, директор департаменту контролю за концентраціями та узгодженими діями АМКУ
Тема заняття: Підходи АМКУ при розгляді звернень на концентрації
10:00-11:00
Бондарчук Віта, суддя Господарського суду міста Києва
Тема заняття: Актуальна практика застосування конкуренційного законодавства українськими судами
11:15-12:15
Максименко Алла, заступник директора юридичного департаменту АМКУ
Тема заняття: Стандарти доказування в спорах про захист конкуренції
12:30-13:30
Федорчук Данило, директор юридичного департаменту Антимонопольного комітету України
Тема заняття: Проблеми виконання судових рішень у справах за участю АМКУ
14:00-15:00
Нагорний Олександр, радник ЮФ Sayenko Kharenko
Тема заняття: Альтернативні способи вирішення конкуренційних спорів
15:15-16:15
Рассел У. Дамтофт, заступник директора департаменту закордонних справ Федеральної торгової комісії США
Тема заняття: Відкрита лекція Рассела У. Дамтофта «Судовий розгляд справ у сфері конкуренції по-американськи»
16:30-17:30
Васильєва Надія, незалежний директор наглядових рад з кібербезпеки і цифрової трансформації, Ex GM Microsoft Black Sea Hub
Тема заняття: Конкуренційні виклики діджитал-економіки
10:00-11:30
Сінічкіна Лана, партнер АО Arzinger
Тема заняття: Антимонопольні ризики бізнесу: як виявити та запобігти
11:45-13:00
Лук'янова Ольга, керівник юридичного відділу, офіцер з дотримання корпоративних стандартів групи компаній «Хенкель в Україні»
Тема заняття: Антимонопольний комплаєнс у FMCG
14:00-15:30
Бєлякова Ольга, партнер, CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
Тема заняття: Кращі світові практики антимонопольного комплаєнсу
15:45-16:45
Свечкар Ігор, партнер ЮФ Asters
Тема заняття: Комунікація з АМКУ в контексті попередження порушень конкуренційного законодавства
12:15-13:30
Маліневський Олег, партнер ЮК EQUITY
Тема заняття: Предметна та суб’єктна юрисдикція
13:45-15:00
Васильченко Тетяна, суддя Господарського суду міста Києва
Тема заняття: Територіальна юрисдикція. Робота зі свідками
15:15-16:45
Дупляк Олеся, суддя Господарського суду міста Києва
Тема заняття: Особливості розгляду пов’язаних справ
8:30-10:00
Маліневський Олег, партнер ЮК EQUITY
Саченко Сергій, головний редактор сайту pravo.ua, директор IT-проектів видавництва «Юридична практика»
Тема заняття: Самопредставництво юридичної особи. Позиція Великої Палати Верховного Суду
Васильченко Тетяна, суддя Господарського суду міста Києва
Дупляк Олеся, суддя Господарського суду міста Києва
Ігнатенко Тетяна, радник Юридичної групи LCF
Кравцов Ігор, партнер, керівник практики транскордонних спорів Юридичної групи LCF
Перцова Олена, радник ЮФ Aequo
Тюрін Сергій, керуючий партнер INSTATE GROUP
Третьяков Михайло, начальник управління правового забезпечення ТОВ «СОКАР Енерджі Україна»
Корчагін Максим, партнер ЮФ «Антіка»
Чехонадський Андрій, адвокат
Кібенко Олена, суддя Великої Палати Верховного Суду
Тема заняття: Довіреність, договір про надання правової допомоги чи ордер: чому повірить суд?
10:30-12:00
Блажівська Наталія, к.ю.н., доцент, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
Ігнатенко Тетяна, радник Юридичної групи LCF
Тема заняття: Головні досягнення двох років впровадження судової реформи
Адамська Анна, міжнародний експерт Проект ЄС «Підтримка реформ юстиції в Україні»
Бенедисюк Ігор, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду
Васильченко Тетяна, суддя Господарського суду міста Києва
Естер де Руідж Бестуурслід, член правління міжнародної фундації «Судді для суддів»
Козьяков Сергій, голова Вищої дисциплінарної комісії суддів України
Тема заняття: Звірка орієнтирів: чи не збилися з курсу погодженого з ЄС
Дупляк Олеся, суддя Господарського суду міста Києва
Ткачук Олег, суддя Великої Палати ВС
Маліневський Олег, партнер ЮК EQUITY
Кібенко Олена, суддя Великої Палати Верховного Суду
Щавінський Віталій, заступник голови Київського окружного адміністративного суду
Епель Оксана, суддя Шостого апеляційного адміністративного суду
Кузнєцова Наталія Семенівна, дійсний член (академік) НАПН України, віце-президент НАПрН України- керівник Київського регіонального центру член ради з питань судової реформи, арбітр МКАС при ТПП України, професор, д.ю.н.
Тема заняття: Кваліфікаційне оцінювання суддів: що належить змінити
10:00-11:30
Сасіна (Павленко) Олександра, керуючий партнер Pavlenko Legal Group
Тема заняття: Як отримати належне забезпечення доказів
12:00-13:00
Ващенко Володимир, партнер ЮК VB PARTNERS
Тема заняття: Електронні докази в господарських справах
14:00-15:30
Левіцький Євген, радник ЮФ Aequo
Тема заняття: Про що можна запитати в експерта. Приклади з практики
10:00-11:30
Васильченко Тетяна, суддя Господарського суду міста Києва
Тема заняття: Як не помилитися при обчисленні основних процесуальних строків та строків для подання доказів
12:00-13:30
Васильченко Тетяна, суддя Господарського суду міста Києва
Тема заняття: Майстер-клас по роботі зі свідками (лекцію перенесено з модулю «Доказування в господарських судах»)
14:00-15:30
Перцова Олена, радник ЮФ Aequo
Тема заняття: Що вважається вагомими підставами для поновлення та продовження процесуальних строків
16:00-17:30
Савчук Мирослава, радник ЮФ Aequo
Тема заняття: Практика відшкодуванні судових витрат за новими кодексами
09:00-11:30
Блажівська Наталія, к.ю.н., доцент, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
Реун Андрій, партнер ЮФ Evris
Тема заняття: Ключові новели адміністративного процесу — що реально сприяло поліпшенню якості адміністративного судочинства
Антощук Лариса, адвокат, керівник практики з вирішення податкових спорів KPMG Law Ukraine
Блажко Роман, партнер ЮФ «Лекс'Юс»
Громовий Олег, керуючий партнер GENTLS
Епель Оксана, суддя Шостого апеляційного адміністративного суду
Загрія Роман, керуючий партнер ЮК PRAVO GARANT, керівник практики податкового права
Савчук Мирослава, радник ЮФ Aequo
Пащенко Костянтин, Суддя Окружного адміністративного суду м. Києва, к.ю.н.
Ратушняк Володимир, партнер ЮК «Альянс Ратушняк і Партнери»
Собкович Олександр, керуючий партнер АО "Архітектор права"
Третьяков Михайло, начальник управління правового забезпечення ТОВ «СОКАР Енерджі Україна»
Чехонадський Андрій, адвокат
Рачук Олег, директор OLEH RACHUK LAW FIRM, адвокат
Тема заняття: Чи вдалося досягти зменшення строків розгляду справ адмінсудами?
11:45-13:15
Савчук Мирослава, радник ЮФ Aequo
Тема заняття: Зразкові і типові справи — новела КАС України. Результати першого року застосування
14:00-15:30
Блажівська Наталія, к.ю.н., доцент, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
Тема заняття: Нова практика Євросуду: нові підходи чи закріплення вже відомих трендів
15:45-17:15
Шелест Світлана, суддя Шостого апеляційного адміністративного суду
Тема заняття: Особливості апеляційного та касаційного оскарження в адміністративних справах
10:00-11:30
Загрія Роман, керуючий партнер ЮК PRAVO GARANT, керівник практики податкового права
Тема заняття: Тактика подання доказів. Підготовче провадження
11:45-13:15
Собкович Олександр, керуючий партнер АО "Архітектор права"
Тема заняття: Про що треба пам’ятати, подаючи електронні докази
14:00-15:30
Савчук Дмитро, асоційований партнер Lavrynovych & Partners Law Firm
Тема заняття: Особливості доказування в окремих категоріях адміністративних спорів
16:00-17:30
Антощук Лариса, адвокат, керівник практики з вирішення податкових спорів KPMG Law Ukraine
Тема заняття: Неочевидні можливості доказування в адмінсправах
10:00-11:30
Пащенко Костянтин, Суддя Окружного адміністративного суду м. Києва, к.ю.н.
Тема заняття: Актуальні правові позиції Верховного Суду в податкових спорах
11:45-13:15
Чехонадський Андрій, адвокат
Тема заняття: Практичні нюанси оскарження податкових перевірок
14:00-15:30
Ратушняк Володимир, партнер ЮК «Альянс Ратушняк і Партнери»
Тема заняття: Економічна обґрунтованість у податкових спорах
15:45-17:15
Чехонадський Андрій, адвокат
Тема заняття: Вплив практики Євросуду на вирішення податкових спорів в Україні
14:00-14:30
Цивкач Сергій, голова правління Фонду розвитку конкуренції
Хмельницький Олексій, голова Київського обласного територіального відділення АМКУ
Тема заняття: Презентація правозастосовної діяльності Київського обласного територіального відділення АМКУ у сфері публічних закупівель
14:30-15:00
Іоріанні Меган, антимонопольний експерт Федеральної торгової комісії США
Тема заняття: Правозастосовний досвід Федеральної торгової комісії у сфері публічних закупівель
15:00-15:15
Мельниченко Олександр, голова експертної ради C.A.S.E.S. International
Шурховецька Людмила, заступник голови Київського територіального відділення АМКУ
Тема заняття: Експертний погляд на необхідність удосконалення процесу публічних закупівель
15:15-16:00
Тема заняття: Питання та відповіді
Партнери
Місце проведення
Поділитися в соц. мережах
МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик