Цього року ми плануємо залучити на стажування до CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang десятьох студентів — Тетяна Бугасова

Про інновації в юридичному бізнесі, а також про переваги та нові можливості для молодих правників учасникам Дня кар’єри в Legal High School розповіла Тетяна Бугасова, виконавчий директор CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang. Вона ознайомила слухачів з успіхами роботи своєї компанії, зазначивши, що вона є п’ятою у світі за чисельністю персоналу, працює у 45 країнах світу та має офіси у 74 містах.

Основними практиками компанії є банки і фінанси, злиття та поглинання, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, трудове право і захист інтелектуальної власності, галузь нерухомості і податків. До клієнтів CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang входять найбільші міжнародні компанії, тому, крім практик, юристи компанії повинні мати знання в певних індустріях, аби спілкуватися з клієнтом «однією мовою» та розуміти, в який спосіб структурувати свої юридичні поради.

Щодо кадрового потенціалу компанії Тетяна Бугасова розповіла про український офіс, відкритий у 2007 році. Наразі тут працює сім партнерів, які очолюють основні практики, та 34 юристи. Суттєвою перевагою над іншими компаніями вона назвала наявність чотирьох юристів повністю сертифікованих за англійським правом, які можуть кваліфіковано супроводжувати в Україні великі міжнародні трансакції. Таким чином юристи компанії можуть набувати унікального досвіду спілкування з клієнтом у його різних юрисдикціях. Рівень експертності спеціалістів компанії засвідчує їхнє місце у ключових вітчизняних та міжнародних рейтингах.

Спікер розповіла про алгоритм відбору кандидатів на вакансії в їхній компанії, підкресливши, що вони, як правило, відбирають найкращих випускників юридичних вишів, які засвідчили свою любов до професії, володіють, окрім української та російської, ще й англійською мовою. Вона навела перелік очікувань з боку компанії до своїх потенційних співробітників на кожну з посад як у професійному вимірі, так і в особистісному. Особливо цінується клієнтоорієнтованість, повага та вміння спілкуватися з колегами та клієнтами тощо.

Тетяна Бугасова наголосила, що, крім вимог до співробітників, у компанії є і програма їх підтримки та навчання. Щомісяця кожному юристу пропонується до двадцяти курсів, які вони можуть прослухати, у тому числі, в дистанційній формі. Ще за два роки до пандемії у CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang дійшли висновку щодо необхідності запровадження гнучкого графіка роботи та відсутності необхідності постійного перебування юристів в офісі. Головна вимога — якісно і вчасно виконувати певну роботу та бути присутнім на зустрічах. Оскільки робота юриста доволі стресова, вже впродовж п’яти років у компанії працює програма доступу до кваліфікованої психологічної допомоги для співробітників та членів їхніх родин.

Говорячи про наявні вакансії в компанії, Тетяна Бугасова повідомила про програму стажування, яка стартує цього року і до якої планується залучити десятьох студентів. Крім того, вона розповіла про соціально-просвітницьку діяльність компанії, а також про спортивно-розважальні заходи, які проводяться для персоналу компанії.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x
Кошик