СПЕЦКУРС ІЗ WHITE СOLLAR СRIME: ЗАХИСТ ПОСАДОВЦІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ

Чесність — найазартніша гра

Київ, вул.Микільсько-Ботанічна 14/7

Slider

КОНЦЕНТРОВАНИЙ ІНТЕНСИВ ЗА 3 ДНІ

ВІД ПРАКТИКІВ

Сім відсотків


Вважається, що словосполучення «білі комірці» ввів в обіг американський письменник Ептон Сінклер у 30-ті роки минулого сторіччя. У ХІХ-ХХ сторіччях клерки в Європі та Америці були зобов’язані носити винятково білі сорочки і обов’язково з комірцями.
У нинішньому розумінні «білі комірці» — це люди інтелектуальної праці. Вони складають у середньому 7,2% населення країни. Проте все частіше термін «білі комірці» поширюється не тільки на офісних працівників, а й на топ-менеджерів приватних і державних компаній та установ.

Особливий статус


Під терміном white collar crimes мається на увазі ряд складів злочинів, що характеризуються особливим суб’єктом, тобто коло осіб, яким можуть інкримінувати такі дії, обмежується посадовими або службовими особами державних органів або юридичних осіб державної або приватної власності.
До white collar crimes традиційно зараховують: економічне шахрайство, хабарництво, промислове шпигунство, ухилення від сплати податків, фіктивне банкрутство, службову недбалість та підробку документів. Усі ці діяння у різних проявах є кримінально карними в Україні.

Мінус один


Уже скоро, щойно буде підписаний відповідний закон, фіктивне підприємництво не буде вважатися злочином. Та це не означає, що не буде відповідальності за неправомірні дії. Треба буде лише кваліфікувати такі неправомірні дії за іншими статтями КК України, наприклад як шахрайство або ухилення від податків, або підробка документів тощо…
Це додасть клопоту правоохоронцям, яким доведеться більше працювати над доказовою базою для доведення протиправності інкримінованих дій.

Підвищення кваліфікації адвокатів відтепер у Legal High School


За проходження всього блоку ви маєте можливість отримати 7 адвокатських балів.

Бали зараховуються за проходження навчання у форматі відеодоступу.


Пропозиція діє за умови придбання відеокурсу (7 годин = 7 балів). Для успішного отримання адвокатських балів необхідно пройти процедуру реєстрації.

ДатаШколаБлокМодуль
03.12.2019Школа кримінальної практикиСпецкурс «Білі комірці: від відкриття провадження до виправдального вироку»Особливості кваліфікації WCC
ПрограмаВикладачі
 • 14:00 - 15:00 - Питання кримінального права, які можуть бути актуальні для бізнесу (злочини в економічній, податковій чи службовій сфері)
 • 15:15 - 16:15 - Вимагання та отримання неправомірної вигоди, незаконне збагачення, шахрайство, службова недбалість та підробка документів — діяння, які найчастіше інкримінуються посадовцям. Відмінності при кваліфікації дій
 • 16:30 - 17:30 - Справи про фінансування тероризму: позиція КСУ як запобіжник від надуманих обвинувачень і тиску на бізнес
04.12.2019Школа кримінальної практикиСпецкурс «Білі комірці: від відкриття провадження до виправдального вироку»Нюанси досудового слідства проти білих комірців
ПрограмаВикладачі
 • 14:00 - 15:00 - Подготовка клиента к обыску, сопровождение следственного действия защитником
 • 15:15 - 16:15 - Провокация и сопровождение совершенного преступления. Размежевания. Практика национальных судов и позиция ЕСПЧ
 • 16:30 - 17:30 - Особенности защиты о преступлениях в банковской сфере
05.12.2019Школа кримінальної практикиСпецкурс «Білі комірці: від відкриття провадження до виправдального вироку»Судовий розгляд та перегляд справи
ПрограмаВикладачі
 • 14:00 - 15:00 - Защитная стратегия в судебном заседании: особенности работы с доказательствами и показаниями свидетелей
 • 15:15 - 16:15 - Особенности рассмотрения дел антикоррупционным судом: к чему должны быть готовы защитники и их клиенты в резонансных делах?
 • 16:30 - 17:30 - Оправдательный приговор - золотой стандарт защитника

LHS ГАРАНТУЄ ВИСОКИЙ І ВИГІДНИЙ СЕРВІС

для слухачів нашої освітньої платформи

Дивіться будь-яку лекцію на своєму смартфоні, планшеті або комп'ютері. Коли і де завгодно

Доступ до кабінету і архіву всіх пройдених модулів, блоків і шкіл
Професійну зйомку в форматі FHD
Онлайн-чат для спілкування з викладачами
презентації викладачів
Сертифікат про проходження курсу
Лістинг кращих студентів, який буде доступний топовим юрфірмам
Оцінювання викладачів студентами

Вартість

МИ В ЦИФРАХ

700


викладачів

200


партнери юридичних фірм

70


суддів

100


годин відео в місяць

20000


слухачів

Нас підтримали

+38(050) 449-01-09

Наш адрес

м. Київ, ул. Микільсько-Ботанічна, 14/7

Білі комірці: від відкриття провадження до виправдувального вироку

Які відмінності має білокомірцева злочинність, чим вирізняється стратегія захисту таких клієнтів і як, зрештою, домогтися виправдання клієнта, який є учасником резонансного кримінального провадження? Ці та інші питання будуть предметом лекцій у рамках спецкурсу «Білі комірці: від відкриття провадження до виправдувального вироку» Школи кримінальної практики Legal High School.

Упродовж трьох днів у рамках дев’яти лекцій трьох модулів найкращі спеціалісти у сфері кримінального права розкажуть про таке:

Модуль 1. Особливості кваліфікації WCC

 • Питання кримінального права, які можуть бути актуальними для бізнесу (злочини в економічній, податковій чи службовій сфері)
 • Вимагання та отримання неправомірної вигоди, незаконне збагачення, шахрайство, службова недбалість та підробка документів — діяння, які найчастіше інкримінуються посадовцям. Відмінності при кваліфікації дій
 • Справи про фінансування тероризму: позиція КСУ як запобіжник від надуманих обвинувачень і тиску на бізнес

Модуль 2. Нюанси досудового слідства проти білих комірців

 • Підготовка клієнта до обшуку, супровід слідчої дії захисником
 • Провокація та супровід вчинюваного злочину. Розмежування. Практика національних судів та позиція ЄСПЛ
 • Порядок вручення підозри: вимоги процесуального закону, практика, позиції судів

Модуль 3. Судовий розгляд та перегляд справи

  • Розмежування юрисдикції загальних та Вищого антикорупційного суду. Особливості розгляду спеціальним судом: до чого мають бути готові захисники?
  • Захисна стратегія у судовому засіданні: особливості роботи з доказами та показаннями свідків
  • Виправдувальний вирок — золотий стандарт захисника

Legal High School пропонує:

 • доступ до кабінету та архіву всіх пройдених модулів, блоків і шкіл
 • сертифікат про проходження курсу
 • професійну зйомку в форматі FHD
 • презентації викладачів
 • онлайн-чат для спілкування з викладачами
 • оцінювання викладачів студентами
 • живе спілкування із суддями вищих судів і практикуючими юристами
 • коментарі від адвокатів і практиків права
 • можливість оновити свої знання про виконання судових рішень у 2019 році

Підвищення кваліфікації в самому центрі ділового життя Києва. Ми пропонуємо дві форми навчання: стаціонарне навчання або навчання в онлайн-режимі у будь-який зручний для вас час.

За рік роботи LHS уже об’єднала 500 викладачів, зокрема 167 партнерів юридичних фірм та 49 суддів. У нас навчається вже 3010 студентів.

У нас викладають тільки практики: держслужбовці, судді вищих судів, партнери провідних юридичних фірм України та керівники юрдепартаментів найбільших підприємств.

Стежте за нашими новинами в:

Telegram: T.me/legalhighschool

Facebook: https://www.facebook.com/legalhighschool/

Instagram: https://www.instagram.com/legalhighschool/

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик