Битва ерудитів у Legal High School

Наприкінці минулого року Legal High School запустила новий формат інтелектуальної командної гри — LHS Opening Quiz. Перший млинець не виявився глевким, і ось відбувся черговий раунд великого інтелектуального протистояння, який відкриває нову серію ігор. Відтепер кожен останній четвер місяця в календарі багатьох українських юристів буде позначений значком LHS Quiz.

Інтелектуали та ерудити юридичної спільноти зібралися 31 січня, щоб випробувати себе в першій грі серії LHS Quiz-2019. За перемогу боролися вісім команд: команда юридичної фірми EQUITY, «Знавці держсектора» (збірна команда представників державного сектора), «Судді-знавці» (збірна команда суддів), «Адвокати юриста» (команда юридичної компанії «Олексій Боярчуков та Партнери»), «Юрисконсульти-знавці» (збірна юрисконсультів), команда юридичної фірми TOTUM, «Ловці слів» (команда «Юридической практики») та «Графині де Піар» (збірна команда піар-фахівців юридичного ринку).

Різноманітність дотепних запитань, гумор та музика зробили гру незабутньою. Умови LHS Quiz дозволяють кожному гравцеві показати сильні сторони своєї ерудиції та допомогти команді дати максимум правильних відповідей. У процесі гри учасники команд налаштовувалися на одну хвилю, щоб максимально продуктивно зіграти «бліц». Азарт захопив гравців настільки, що коли ведучий оголосив про закінчення змагання, у всіх учасників вирвалось зітхання.

Дев’ять раундів гри визначили переможця. У цій грі це команда журналістів «Юридической практики» — «Ловці слів», на другому місці — «Знавці держсектора», а замикає трійку найкращих інтелектуалів юридичного світу команда EQUITY.

Залежно від завойованого місця, кожна команда отримає певну кількість залікових балів, за сумою яких наприкінці сезону буде визначено абсолютного переможця LHS Quiz.

Отже, команди мають місяць для того, щоб підготуватися і в наступній грі поліпшити свої показники у рейтингу. Турнір — відкритий для всіх бажаючих, тож команда, яка ще приєднається до дружної спільноті знавців, цілком може претендувати на першість за результатами сезону.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик