Дай людям те, що вони хочуть, і отримаєш те, що хочеш ти, вважає СЕО ЮК ASA GROUP Оксана Дорошенко

Лектор поділилася досвідом створення успішної команди юристів на прикладі ASA GROUP. Цінності компанії — професіоналізм, саморозвиток, культура спілкування, емпатія і чесність. Саме вони стають критерієм відбору потенційних співробітників. Запорукою успіху і швидкого росту компанії є пошук правильних людей на правильні місця. На 2018 рік компанія має амбітні цілі — увійти до ТОП-50 і втроє збільшити конверсії продажів. Лектор вважає, що надрезультатів здатні досягти тільки ціннісні компанії.

Щоб потрапити до команди, у претендента повинні збігатися ціннісні орієнтири, при цьому важливим є вміння і бажання вчитися. Вчитися навичкам презентації, публічних виступів, навичкам продажів і відпрацювання заперечень, навичкам комунікації і проведення складних переговорів.

Результативність у побудові команди підтверджують і відгуки молодих співробітників ASA GROUP, які заявляють, що їхнє професійне зростання в компанії супроводжується і особистісним зростанням. Додатковим стимулом для співробітників є відчуття себе частиною команди, яка хоче випереджати ринок, створювати історію і залишатися лідером.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик