Де шукати себе і корисну інформацію для навчання, якщо ти next generation lawyer, — у фокусі уваги Вікторії Гурської, EQUITY

День кар’єри Legal High School продовжує свою роботу. Старший PR-менеджер ЮК EQUITY Вікторія Гурська розповіла, де шукати себе, корисну інформацію та знання, якщо ти next generation lawyer.

На початку лекції пані Гурська попросила присутніх назвати десять юридичних видань. Названо було дев’ять. Загальнополітичних ЗМІ, які час від часу висвітлюють юридичну тематику, набагато більше. Лектор підкреслила, що сучасні засоби комунікації надають безмежні можливості для навчання, але чи читають юристи статті на юридичну тематику, чи відвідують лекції, чи дивляться онлайн?

Незважаючи на те, що багато юридичних видань мають платну підписку, у кожної юридичної фірми є власний сайт, де, за словами пані Гурської, публікуються статті юристів у відкритому доступі. І «топ-50 юридичних фірм України» так робить. Також лектор поділилася популярними неновостійними ресурсами, які постійно використовують юристи (Opendatabot, Veredictum, YouControl, Ratio Decidendi тощо), і акцентувала увагу на необхідності використання всіх можливостей, що надаються різними програмами та освітніми платформами.

Один із найголовніших помічників «у гонитві за знаннями» — Google, однак не варто забувати й про професійну бізнес-літературу, в тому числі англомовну. Пані Гурська відзначила, що багато топових світових вишів (Гарвард, Кембридж, Оксфорд) організовують дистанційні безкоштовні курси. Є більш ніж сотня корисних для юристів каналів у Telegram. Можна не тільки читати і слухати, а й дивитися на YouTube. Спікер назвала декілька відеоканалів, які можуть зацікавити юристів.

«Є знання, а є ви. Наскільки далеко ви готові піти за цими знаннями? Для початку потрібно хоча б увімкнути телефон» — резюмувала старший PR-менеджер ЮК EQUITY.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик