День кар’єри Legal High School: активні люди досягають найкращих результатів — Оксана Сосіденко, «Коннов і Созановський»

Експерти продовжують ділитися з учасниками Дня кар’єри Legal High School секретами успішного пошуку роботи або просування кар’єрними сходами. «Уроки зростання. Як усвідомленість та проактивність допоможуть побудувати кар’єру в юридичній фірмі» — з такою темою виступила PR-директор АО« Коннов і Созановський» Оксана Сосіденко.

Конкуренція на ринку юридичних послуг — дуже висока. Пані Сосіденко озвучила статистику: в національних юридичних вишах навчається близько 104 тисяч студентів, отже, на одне місце юриста претендують від семи до одинадцяти здобувачів.

«Формуючи свою професійну орієнтованість, ви повинні відповісти на такі запитання: хто я? Куди я йду? Як я йду? Для чого я йду?» — відзначила лектор, говорячи про усвідомленість. У природі людини закладена потреба, необхідність в проактивності. Вона потрібна для того, щоб продемонструвати свою позицію роботодавцю, адже юридичній фірмі необхідні активні люди, бо саме вони досягають найкращих результатів. «Необхідно займати проактивну позицію в житті, адже саме по собі мало що відбувається» — вважає Оксана Сосіденко. Вона додала, що складовими елементами проактивності є активність та відповідальність.

Потім спікер зупинилася на такому форматі розвитку студентів, як moot courts. Це імітація судового засідання в тому чи іншому процесі, де арбітрами виступають, як правило, професійні експерти. Є як міжнародні moot courts, так і національні. Плюси участі в такому форматі: удосконалення мови (якщо йдеться про міжнародний рівень), відточування власних навичок та застосування теоретичних знань на практиці. Для роботодавця така активна позиція студентів є дуже важливою.

Говорячи про активність в юридичній компанії, пані Сосіденко рекомендує молодим юристам працювати над просуванням власного бренда, напрацьовувати експертність і постійно доводити свою ефективність та необхідність. Вона додала, що активні люди отримують кращу роботу, оскільки вони пропонують рішення. «Розвивайтеся всебічно і дійте!» — закликала на завершення своєї лекції спікер.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик