Денис Овчаров дав рекомендації щодо прийняття управлінських рішень під час кримінального переслідування компанії

У рамках Legal High School партнер, керівник практики захисту бізнесу Lavrynovych & Partners Law Firm Денис Овчаров провів тренінг на тему «Прийняття управлінських рішень під час кримінального переслідування компанії» і дав ряд практичних рекомендацій власникам бізнесу та їхнім юристам.

Від прийнятих з адвокатами управлінських рішень залежить, скільки у підприємства буде «больових точок», зазначив лектор. Адвокат радить вивчати досвід невдач: «Висновків значно більше можна зробити з невдалих кейсів». За його словами, успіх — це часто результат сукупності різних випадкових обставин.

Потрібно вивчати галузь, в якій працює клієнт. Це дає змогу зрозуміти, звідки прийдуть ризики. Як зазначив адвокат, можна по-різному оцінювати, що становить небезпеку для бізнесу. Треба мати на увазі, що кримінальне провадження впливає на вартість акцій, підкреслив доповідач.

З виступу спікера слідувало, що кожна компанія може по-різному визначати для себе, що є «успіхом», а що «небезпекою». В ідеалі захисники мають досягати результату, за якого справа закривається і реабілітувати її вже не буде можливості, додав Денис Овчаров.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик