Доказування порушень авторського права — у центрі уваги слухачів LHS

Керівник IP-практики МЮГ Eterna Law Аліна Подоляк розповіла слухачам Legal High School про правила доказування порушень авторського права і суміжних прав. За її словами, доказування залежить від типу порушень та обраного способу захисту прав. Лектор розглянула інструменти формування доказової бази на досудовій та судовій стадіях, а також «адвокатські» інструменти збирання доказів, що реалізуються через права адвоката.

Спікер розповіла про способи доказування того чи іншого порушення авторських прав залежно від обраного способу захисту. Особливу увагу вона приділила доказуванню порушень авторських прав на комп’ютерну програму та доказуванню авторства з огляду на критерій оригінальності останньої. Також пані Подоляк розповіла про ознаки контрафактності програмного забезпечення та можливі способи доказування його контрафактності.

Детальніше лектор зупинилася на інструментах доказування такого способу захисту, як відшкодування збитків/упущеної вигоди.

Крім того, Аліна Подоляк акцентувала увагу на тому, які питання можуть бути поставлені перед експертами у випадках проведення експертизи комп’ютерних програм, виконань, фонограм, відеограм, програм, експертизи літературних та художніх творів і психологічної експертизи у разі заявлення вимоги про відшкодування моральної (немайнової) шкоди.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик