Фінальна спека: «Графині і граф де Піар» — переможці сезону LHS Quiz 2019

Як сказав класик, зміна заняття і є відпочинок. А вже для юристів — працівників розумової праці немає нічого кращого, ніж переключитися з вирішення серйозних питань клієнтів на запальну й веселу гру, і LHS Quiz 2019 надає таку можливість усім бажаючим. Фінальна червнева гра зібрала під свої прапори сім команд знавців: «К-15» (команда Ради адвокатів Київської області), «Судді-знавці» (збірна команда суддів), MERX (юрисконсульти), «Юрисконсульти-знавці» (збірна юрисконсультів), «50 адвокатів» (команда АО AVER LEX), «Знавці держсектора» (збірна команда представників державного сектора) та «Графині і граф де Піар» (збірна команда піар-фахівців юридичного ринку). Напруження буквально загострило атмосферу в ігровому залі, адже гра визначала не тільки переможця місяця, а й усього сезону.

Традиційна розминка була не стільки розігрівом, а виступила швидше як такий собі камертон, за допомогою якого команди налаштовувалися на вирішальну сутичку сезону. Не завжди легкі, але незмінно веселі запитання припали всім до душі, а їх обговорення часто переривалося вибухами сміху.

Другий раунд можна умовно назвати «їх знали в обличчя», оскільки гравцям команд пропонувалося впізнати портрети восьми видатних українців різних історичних епох — артистів і космонавтів, військових і політиків, дипломатів і спортсменів, вчених і музикантів.

Тематика третього і четвертого раундів морально готувала гравців до майбутньої відпустки: спершу їм пропонувалося продемонструвати свої знання островів — від фантастичних до екзотичних. Наступний раунд так і називався «Відпустка», хоча команди повинні були відповідати на запитання, що стосувалися відпочинку чужого: за короткими відеофрагментами потрібно було згадати фільм або серіал про відпускників.

Проміжні підсумки засвідчили, що першість утримує досвідчена команда «Графині і граф де Піар», щоправда, відрив від найближчих переслідувачів — «К-15» і «Юрисконсультів-знавців» — становив усього один бал.

У п’ятому раунді у гравців, як-то кажуть, були «вушка на маківці» — на те він і аудіораунд. За умовами гри потрібно було після прослуховування короткого уривка назвати виконавця відомої української пісні, а якщо вдавалося згадати ще й автора тексту (всі тексти пісень були від видатних поетів — Тараса Шевченка та Івана Франка, Василя Симоненка і Ліни Костенко та ін.), результат подвоювався.

Шостий раунд став новинкою і за формою, і за змістом: він нагадував дуплет, але містив не три, а п’ять пар запитань, причому всі вони мали одну відповідь, ось тільки їх складність і, відповідно, кількість балів (на два бали з кожною парою) за правильну відповідь знижувалися. Таким чином, можна було ризикнути, здавши відповідь після першої пари запитань, і отримати (або не отримати) десять балів, а можна було дочекатися п’ятої пари запитань і, у разі правильної відповіді, задовольнитися двома балами. До честі гравців, ніхто не чекав останньої пари запитань — команди постаралися взяти максимум балів.

Під час сьомого раунду гравці повинні були максимально включити вже не слух, а зір — потрібно було працювати із зображеннями, зокрема за короткий час відновити приховану частину широко (або не дуже) відомого вислову або, наприклад, за зображенням нот на картині Ієроніма Босха «Пекло» назвати музичний жанр.

Восьмий раунд називався «Конституційний бліц» і всі його запитання, так чи інакше, стосувалися українського Основного Закону. З огляду на контингент гравців проблем з цим раундом виникнути не мало.

Умови дев’ятого раунду так само стали новинкою LHS Quiz 2019. Він обґрунтовано названий «супергра», адже, за його правилами, можна було ризикнути і, будучи впевненим у своїй правоті, поставити «галочку» навпроти відповіді на будь-яке із запропонованих питань. У такому випадку за правильну відповідь можна було отримати додатковий бал, щоправда, за неправильну відповідь у такому випадку один бал знімався. Ну а ті, хто не любить ризикувати, могли «галочок» і не ставити, залишившись «при своїх».

Останній раунд «Чорний ящик», безумовно, найбільш уподобаний всіма гравцями. Цього разу там було заховано неживий предмет, на який усе ж одягають «намордник». І хоча знімати його з пробки шампанського доводилося кожному (ну або спостерігати за цим), судячи з реакції гравців на відкриття чорного ящика, правильну відповідь дали не всі.

Підбиття остаточних підсумків гри показало, що, зробивши фінішний ривок, переможцем червневої гри стала команда «К-15». На другому місці — «Юрисконсульти-знавці», замикають трійку лідерів «Графині і граф де Піар». І хоча ця команда не змогла втримати лідерство в поточній грі, натомість вона стала переможцем сезону.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик