HR-директор LCF Law Group Тетяна Вороченко поділилася порадами, як почати працювати в одній із ТОП-10 юридичних фірм України

У рамках Дня кар’єри LHS виступила Тетяна Вороченко, HR-директор LCF Law Group. Її виступ був присвячений порадам щодо того, яким чином працювати в компанії, що входить у ТОП-10 юридичних фірм України.

Як зазначила спікер, у компанії LCF є певна градація працівників — 12 грейдів. За результатами року проводиться оцінка цілей та результатів роботи за рік кожного співробітника. До посад кожного рівня прописані вимоги, компетенції до hard і soft skills. Складність задач з кожним рівнем підвищується.

Робота в компанії починається з основних речей, без яких кар’єрне зростання неможливе. Це включає підготовку типових документів, роботу з реєстрами і базами даних, допомогу в підготовці маркетингових матеріалів, моніторинг судової практики, підготовку матеріалів для статей, виступів, презентацій, моніторинг судових рішень ЄРСР, вивчення процесу проєктної роботи, участь у підготовці простих типових документів, формування пакетів документів.

За словами пані Вороченко, успішний юрист юридичної фірми ТОП-10 повинен мати навички делегування, клієнтоорієнтованості, швидкого пошуку інформації, ведення переговорів, написання процесуальних/юридичних документів, пріоритезації, ризик-менеджменту, проджект-менеджменту, комунікації. Спікер підкреслила, що знання англійської мови також є однією з ключових вимог.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x
Кошик