«Графині і граф де Піар» святкують перемогу в лютневому LHS Quiz 2019

Популярність інтелектуального дозвілля в юридичному середовищі зростає — на старт другої гри серії LHS Quiz 2019 вийшли десять команд: «Знавці держсектора» (збірна команда представників державного сектора), «Судді-знавці» (збірна команда суддів), «Юрисконсульти-знавці» (збірна юрисконсультів), «Графині і граф де Піар» (збірна команда піар-фахівців юридичного ринку), «Темна конячка» (представники Господарського суду м. Києва), Talented Lawyers (команда ЮФ Evris), SL Team (команда АТ Suprema Lex), MERX (юрисконсульти), Mitrax (АО Mitrax) та «Інтелектуальні експерти» (ГО «Союз експертів України).

Правила LHS Quiz настільки доброзичливі, що навіть помірне вживання шампанського не забороняється. А ось що абсолютно заборонено під час гри, так це використання будь-яких електронних пристроїв. Гра складалася з дев’яти раундів. Перший раунд — традиційна розминка з 10 різнопланових запитань, які дають змогу гравцям і командам «розігрітися» перед основною битвою.

Другий раунд, тематичний, було присвячено винахідникам. Гравці повинні були не тільки впізнати винахідника по фото, але й сказати, яким саме винаходом він ощасливив людство.

Запитання третього раунду стосувалися засобів масової інформації, і, щоб дати правильні відповіді, гравці повинні володіти не тільки ерудицією, а й почуттям гумору.

Четвертий раунд, мабуть, найулюбленіший серед гравців, адже він присвячений музиці. Це, звичайно, не «Вгадай мелодію» з Валдісом Пельшем. Проте за 30 секунд вгадати мелодію з популярного фільму або серіалу може тільки справжній кіноман.

Раунд №5 виявив серед гравців справжніх книголюбів, адже за невеличким фрагментом тексту потрібно було вгадати не тільки твір, а і його автора.

Підбиття проміжних підсумків показало, що за результатами п’яти раундів з невеликим відривом лідирує команда Talented Lawyers. Утім, розрив між лідерами інтелектуальної гонки становив усього 0,5 бала, так що святкувати перемогу було зарано.

Шостий раунд називається дуплетом неспроста. Це чи не найскладніший етап Quiz: щоб отримати залікові бали, потрібно не тільки відповісти на три проміжних запитання, але й зрозуміти закономірність відповідей на них, щоб за асоціацією між ними сформулювати розгадку. Для полегшення завдання кожне запитання дублювалося, щоб дати гравцям шанс хоча б з другої спроби знайти правильний варіант. Годі й говорити, що помилка в проміжному запитанні зводила нанівець можливість правильної остаточної відповіді.

Відповіді на запитання сьомого раунду були приховані в картинках, що завдання гравцям аж ніяк не полегшувало.

Найкоротшим став восьмий раунд — бліц. Для відповіді на шість запитань у гравців було всього 90 секунд, що вимагало максимальної концентрації і просто ураганного мислення. Ну а в останньому, дев’ятому, раунді потрібно було за трьома підказками вгадати вміст чорної скриньки.

Після підбиття підсумків виявилося, що проміжний лідер — команда Talented Lawyers — завоював друге місце, а перемогу у впертій боротьбі здобула команда «Графині і граф де Піар». Третє місце у новачків гри — команди «Темна конячка».

Залежно від присудженого місця, кожна команда отримала певну кількість залікових балів, за сумою яких наприкінці сезону буде визначено абсолютного переможця LHS Quiz.

Яке б місце ні завоювала команда на лютневому Quiz, усі гравці отримали величезний заряд позитивних емоцій, так що немає сумніву, що всі вони зберуться за місяць у затишному залі Legal High School на наступну гру.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик