Як подолати шлях від стажера до партнера в юридичній фірмі, розповіла Вікторія Єсауленко

Про те, як побудувати успішну кар’єру в топовій юридичній фірмі України, слухачам Legal High School розповіла Вікторія Єсауленко, директор з маркетингу Asters. Вона побудувала свій виступ у вигляді інтерактиву, максимально залучаючи до співпраці аудиторію.

Першою сходинкою юридичної кар’єри, на її думку, має бути резюме. Опираючись на величезний власний досвід опрацювання резюме, Вікторія Єсауленко дала поради з правильного оформлення суті викладеного у ньому та закликала не нехтувати якісною фотографією, яку треба неодмінно додавати до резюме. Доповідач наголосила на необхідності наявності електронної адреси, при цьому закликала створювати адресу на провідних сервісах електронної пошти та бути обережними у формулюванні адреси.

Враховуючи, що студенти чи випускники вишу не мають багатого досвіду роботи, який можна зазначити в резюме, наголос варто робити на якості такого досвіду, громадській діяльності, що свідчить про лідерські якості пошукача.

При цьому вона наголосила, що для успішного проходження чи навіть допуску до співбесіди в топовій юрфірмі резюме ліпше подавати англійською мовою. «Знання англійської мови для юриста, який хоче зробити кар’єру у топовій юридичній фірмі, є обов’язковою умовою», — наголосила Вікторія Єсауленко.

Є два шляхи досягнення мети: перший — роби, що повинен, і будь що буде; другий — бачу мету і не бачу перепон. Обидва варіанти, за словами лектора, спрацюють за умови наполегливої праці.

Надсилаючи файл з резюме, не варто нехтувати супровідним листом, в якому треба зазначити, чому ви звернулися саме до цієї фірми. Якщо вам дадуть відповідь, наступною сходинкою сходження до кар’єри є співбесіда. Готуючись до неї, варто якомога повніше ознайомитися з історією та діяльністю фірми та посадою, на яку вас запрошують. Ґрунтовна підготовка надасть можливість позбутися природного хвилювання, так само додасть упевненості пошукачеві акуратний зовнішній вигляд — зачіска, макіяж, дорогий, але стриманий костюм.

Якщо співбесіда з рекрутером була вдалою, наступний крок — співпраця з партнером, якій передує формальна пропозиція про роботу, в якій буде зазначено про оплату праці. За словами лектора, треба добре орієнтуватися в тому, чого варті на ринку праці ваші знання та вміння. Вона радить попервах погоджуватися на меншу заробітну плату чи навіть на безкоштовний випробувальний період (якщо йдеться про лідерів юридичного ринку), після якого, на базі виявлених знань та вмінь, можна претендувати на реальні гроші.

Вікторія Єсауленко розповіла також про кроки кар’єрного зростання в юридичній фірмі та наголосила: якщо ваша мета — стати партнером, то, крім професіоналізму, потрібно розвивати навички соціальної активності, оволодівати вмінням публічних виступів та доступного викладу складних речей простою мовою.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик