«Єдиним способом належного фіксування провокації є проведення негласних слідчих дій» — детектив НАБУ

Артем Крикун-Труш, старший детектив Національного антикорупційного бюро України, виступив у Legal High School з відкритою лекцією «Питання провокації в розслідуванні корупційних правопорушень».
Відзначивши, що кожна розслідувана справа — унікальна, лектор підкреслив, що неможливо розробити і зафіксувати єдині критерії встановлення факту вчинення провокації. Як приклад він звернувся до практики Європейського суду з прав людини, який при розгляді справ одного і того ж заявника — громадянина Литви — прийняв діаметрально протилежні рішення, встановивши в одному випадку факт провокації, а в іншому — ні. Лектор також навів приклади інших рішень Євросуду, в яких викладено правові позиції щодо провокації.
«Єдиним способом належного фіксування провокації є проведення негласних слідчих дій», — підкреслив старший детектив НАБУ. Він також прокоментував практичні аспекти кваліфікації провокації, документування та проведення розслідування, звернувши увагу, в тому числі, на нюанси роботи адвоката в цій категорії справ.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик