«Крепче стали» перемогли всім чортам на зло

Друга гра нового сезону інтелектуального клубу знавців LHS Quiz 2019 відбулася 31 жовтня, тому організатори присвятили її Геловіну, не тільки відповідним чином прикрасивши ігровий зал, а й підібравши тематичні запитання. Помірятися знаннями цього вечора зібралися сім команд: «Знавці держсектора» (збірна команда представників державного сектора), «LEGALні відчайдухи», «Крепче стали» (METINVEST), «MERX» (юрисконсульти), «50 адвокатів» (AVER LEX), «Графині та граф де Піар» і ADER HABER. Гравці підтримали ідею організаторів і з’явилися на турнір у доречних для свята костюмах та макіяжі.

Гра розпочалася з традиційної, але все ж таки «жахливої» розминки, сім запитань якої оберталися довкола малоприємних горор-персонажів.

Другий раунд дав змогу доторкнутися до страху руками — командам роздали зображення найзапекліших негідників кінематографа і запропонували протягом хвилини назвати фільми жахів, в яких фігурували ці персонажі.

Усі запитання третього раунду були присвячені одному із символів Геловіна — гарбузі. Гравцям довелося згадати, де фігурував цей овоч — від середньовічних церемоній до рецептів страв і персонажів дитячих книжок.

Тема четвертого, музичного раунду була в дусі вечірки — чорна. Гравцям команд було запропоновано вгадати причину, з якої та чи інша пісня, яка звучала під час раунду, потрапила у список. Це міг бути і виконавець, і назва фільму, саундтреком якого була пісня, її слова або інші особливості. Загалом повний простір для асоціативного мислення був забезпечений, а музичний кругозір передбачався якнайширший — погодьтеся, якщо популярну колись пісню «Чорний бумер» вгадати може кожен, то далеко не кожен меломан може на слух впізнати гімн Чорногорії.

П’ятий раунд було присвячено забобонам — гравцям було запропоновано згадати прикмети та повір’я різних країн і народів та доповнити прогалини в їх текстах. Шостий раунд недарма називається ва-банк, адже його п’ять запитань можуть подарувати команді десять очок, якщо вона ризикне дати відповідь після першого запитання. Ну, а хто не любить ризикувати, міг дочекатися всіх п’яти запитань і отримати свої скромні, але надійні два бали.

Раунд номер шість не дав розслабитися після азарту ва-банку, оскільки вимагав від гравців команд-суперниць максимальної концентрації. Запитання, як водиться, оберталися навколо тематики Геловіна — по кадру з фільму потрібно було визначити його назву або ім’я персонажа чи вгадати торгову марку за «жахливим» рекламним постером.

Сьомий раунд організатори присвятили тваринам, але не усіляким, а містичним, які асоціюються в обивателя з «нечистою силою». Перевіривши свої знання в демонології, команди перейшли до завершального раунду, назва якого була, як ніколи, доречною — «Чорний ящик», та й відповідь на запитання, що приховане в ящику, була під стать вечірці — після того, як команди здали свої варіанти відповідей, ведучий дістав із чорного ящика… череп.

Насправді нічого похмурого в жовтневій грі (крім доречного для свята антуражу) не було. Як і попередні інтелектуальні змагання, «геловінський» Quiz був сповнений веселощів та гумору, а костюми і грим гравців викликали не жах, а захоплення.

Після підбиття підсумків з’ясувалося, що ніяка нечиста сила не завадила команді «Крепче стали» святкувати перемогу. На другому місці — команда «LEGALні відчайдухи», а замикають трійку призерів «Знавці держсектора».

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик