Legal High School підписала меморандум про співпрацю з Комітетом Верховної Ради України з питань податкової та митної політики

Legal High School підписала меморандум про співпрацю з Комітетом Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, ставши його першим партнером за весь час існування Комітету.

Участь у підписанні меморандуму взяли засновник LHS Рустам Колесник, Ніна Южаніна, голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, та Андрій Романчук, керуючий партнер ЮК MORIS GROUP.

«Сьогодні я вперше підписала від імені Комітету меморандум про співпрацю. Нам необхідно справді об’єднати зусилля і створити умови для підготовки й перепідготовки в частині поповнення та оновлення знань як працівників секретаріату Комітету, так і помічників та експертів, які працюють з Комітетом», — запевнила Ніна Южаніна, додавши, що сторони зможуть знайти живий контакт та налагодити ефективну роботу, забезпечити співпрацю та взаємодопомогу.

Рустам Колесник констатував: «Дорога в тисячу миль почалась з підписання цього меморандуму!».

Андрій Романчук, зі свого боку, вважає, що реалізація підписаного меморандуму принесе користь і юристам, і законотворцям, забезпечивши поширення інформації про ті законодавчі ініціативи, які найближчим часом будуть прийняті та внесуть зміни до податкової сфери.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик