Legal High School підписала меморандум про співпрацю з Міністерством юстиції України

Участь у церемонії підписання меморандуму взяли: засновник LHS Рустам Колесник, заступник міністра юстиції України Світлана Глущенко, начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко, представник генерального партнера Школи податкової практики, керівник практики, старший партнер ЮК MORIS GROUP Мар’ян Мартинюк, член наглядової ради LHS, керуючий партнер ЮФ «Антіка», д.ю.н. Олексій Кот.

«Юстиція супроводжує людину протягом життя, від народження і до останнього дня, наголосив Станіслав Куценко. – Освіта для студентів, для молоді і для тих, хто надалі поповнить ряди Міністерства юстиції, є дуже важливим кроком».

Світлана Глущенко наголосила, що Міністерство юстиції налаштоване на тісну співпрацю з інноваційною платформою LHS шляхом організації спільних заходів. Пані Глущенко впевнена: меморандум дасть сторонам можливість зацементувати їхні позитивні бажання та бачення для того, щоб у нашій країні дійсно правник був еталоном професії, еталоном захисту прав та свобод громадян.

Рустам Колесник зазначив, що з посередництвом Legal High School Мін’юст зможе поділитися своїми знаннями з представниками юридичного ринку, адже освітня платформа LHS для того й була організована, щоб усі структури, в яких беруть участь юристи, могли обмінюватись знаннями.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик