LHS Discussion Hub: про больові точки у податковому спорі розповіли експерти

Під час LHS Discussion Hub експерти розглянули такі ключові питання, як податковий і судовий контроль за криптовалютними операціями, судова практика у спорах про призупинення реєстрації і неприйняття податкових накладних, встановлення контрольованих осіб у рамках звернення до адміністративних судів, а також наслідки встановлення контрольованих осіб і те, як законодавець може допомогти розвантажити суди від податкових спорів.
У ході обговорення виступали: Лариса Антощук — керівник практики вирішення податкових спорів KPMG Law, Сергій Коваленко — юрисконсульт ТОВ «Епіцентр К», Костянтин Пащенко — суддя Окружного адміністративного суду м. Києва, Наталія Блажівська — суддя ВАСУ, доцент кафедри адвокатської майстерності та міжнародної судової практики Академії адвокатури України.
«Як законодавець може розвантажити суди від податкових спорів» — з такою темою виступив керівник юридичного відділу групи компаній Smile Development, помічник-консультант народного депутата Андрія Журжія — Віталій Наконечний. Спікер підкреслив, що українське законодавство є хорошим регулятором, тож юристи повинні ліпше використовувати механізми, що в ньому прописані.
Також під час дискусії керівник юридичного департаменту PepsiCO в Україні Вікторія Огриза розповіла про можливості введення медіації у сфері податкових спорів з українським бізнесом.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик