LHS GR Meeting «Антиконкурентні узгоджені дії в публічних закупівлях: погляд АМКУ та експертів»

LHS GR Meeting — це новий напрям Legal High School, яким відкрито серію зустрічей з представниками державного сектора.

17 грудня ми розпочнемо зустрічі з теми «Підводні камені публічних закупівель».

Процес публічних закупівель — механізм регулювання господарських відносин під час адміністрування закупівлі необхідних замовнику послуг чи товарів. Процес є важливим для ефективного функціонування національної економіки та має прямий вплив на розвиток держави. Порушення правил чесної конкуренції у цій сфері відстежуються та зупиняються Антимонопольним комітетом України і його територіальними відділеннями, зокрема в місті Києві.

Програма заходу передбачає презентацію та дискусію щодо правозастосовної практики Київського територіального відділення АМКУ у сфері публічних закупівель. Важливою частиною заходу стане презентація представників Федеральної торгової комісії США щодо аналогічної практики в їхній країні. За результатами заходу буде напрацьовано рекомендації замовникам та учасникам публічних закупівель щодо вдосконалення їхніх відносин з метою запобігання таким порушенням антимонопольного законодавства, як антиконкурентні узгоджені дії та інші. Учасники заходу отримають чітке розуміння підходів та пріоритетів АМКУ під час контролю та виявлення конкуренційно-антимонопольних порушень у публічних закупівлях.

Модератором заходу виступить Сергій ЦІВКАЧ, голова правління Фонду розвитку конкуренції.

Презентацію правозастосовної діяльності Київського обласного територіального відділення АМКУ у сфері публічних закупівель проведуть Олексій ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, голова Київського обласного територіального відділення АМКУ, та Людмила ШУРХОВЕЦЬКА, заступник голови Київського територіального відділення АМКУ.

Про правозастосовний досвід Федеральної торгової комісії у сфері публічних закупівель розповість Меган ЙОРАНІ, антимонопольний експерт Федеральної торгової комісії США.

Експертний погляд на необхідність удосконалення процесу публічних закупівель представить Олександр МЕЛЬНИЧЕНКО, голова експертної ради Фонду розвитку конкуренції.

 

Участь безкоштовна!

Реєстрація за посиланням: https://pravolhs.bitrix24.ua/pub/form/113_re_stratsiya/ydcdv0/

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик