Лютий: набрати очок і не плакати

Що можуть зробити непогожого вечора в останній четвер зими розумні та веселі юристи? Звичайно ж, відкрити новий сезон захоплюючої інтелектуально-пізнавальної гри LEGAL QUIZ-2020.

У першій грі сезону в непримиренному, хоча й дружньому протистоянні зійшлися сім команд: «MERX», «Ловці слів», «LEGALні відчайдухи», «LOVE of LAW», «Судді-знавці», «Знавці держсектору» та збірна команда суддів «Темна конячка».

Гумористичний настрій розминки налаштував команди на плавне входження у гру і виявлення своєї ерудиції в різних сферах життя — від медицини до філателії. Гравці були на висоті і невимушено жартували навіть над всесвітньою страшилкою останнього часу — коронавірусом.

Усі люблять гроші, хоча й не всі зізнаються в цьому. Знання в нумізматиці гравці команд мали змогу продемонструвати у другому раунді. Їхній увазі були запропоновані зображення реверсу ювілейних монет, які Національний банк України присвятив нашим видатним співвітчизникам. З огляду на те, що монети досить рідкісні, гравцям доводилося орієнтуватися на зображення, щоб відповісти, кому саме присвячена кожна з монет.

Уже до третього раунду гравці, на думку організаторів, «дозріли» для того, щоб, як говорив Вінні-Пух, «трішечки підкріпитися», — мабуть, тому раунд було присвячено їжі.

Після свята гурманів гра плавно перейшла до меломанів — у четвертому раунді команди повинні були відповісти, про який саме музичний інструмент ідеться в тексті пісні, її назві чи імені виконавця.

А ось де гравцям довелося застосовувати не тільки пам’ять, а й асоціативне мислення, так це у п’ятому раунді, адже організатори гри майстерно зашифрували відомі всім казки в заголовках «жовтої» преси.

Шостий раунд традиційно проходив за системою «ва-банк» — залежно від схильності до ризику гравців, команди могли отримати за правильну відповідь 10 очок, тоді як більш помірні команди, які не поспішали з відповіддю і для надійності підстраховували себе додатковими навідними запитаннями, отримували кількість очок, назад пропорційну кількості підказок. І хоча всі запитання наводили гравців на одну і ту ж відповідь, далеко не всі команди ризикнули піти ва-банк.

У сьомому раунді гравці мусили максимально зосередити увагу, адже відповіді на запитання були майстерно зашифровані у малюнках. Раунд №8 недарма називався «Нідерландський бліц» — адже і відповідати треба було не роздумуючи, і запитання так чи інакше стосувалися тюльпанового королівства.

В останньому, дев’ятому, раунді відповідь на єдине запитання було сховано у чорному ящику. І хоча у запитанні був натяк швидше на зброю, відповідь же виявилася по-ігровому дотепною, адже збирати на швидкість можна не тільки автомат, але й кубик Рубіка.

Підбиття підсумків було справжнім сюрпризом — перемогою в першій грі LEGAL QUIZ-2020 ознаменувала своє тріумфальне повернення команда «Темна конячка». Збірна суддів взяла чудовий темп зі старту і лідерством уже не поступилася. На другому місці — «Знавці держсектору», а замикають трійку лідерів — «Судді-знавці». Про напруженість боротьби побічно свідчить і те, що між переможцем та найближчими переслідувачами дистанція всього у два очки.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик