Майстер-клас «Як спілкуватися з журналістами» у рамках Школи судової практики провела Регіна Кошева

Майстер-клас «Як спілкуватися з журналістами» у рамках Школи судової практики провела Регіна Кошева, PR-менеджер BURSA Hotel Kyiv, екс-продюсер «1+1».

Спікер звернула увагу на те, що в ХХІ сторіччі людина за день отримує більше інформації, ніж у XVIII—XIX сторіччях люди здобували знань за все життя. Інтернет-аудиторія України становить 22 млн осіб (65% українців).

Часто представники юридичних фірм або державних органів не дають коментарі та інтерв’ю, побоюючись розголосити зайву інформацію. Пані Кошева вважає, що спілкування з журналістами уникати не варто, адже інтерв’ю є продуктом спільної діяльності.

З-поміж правил спілкування з журналістами спікер виділила такі: давати відповідь потрібно чітко на поставлені запитання і говорити лише на ту тему, щодо якої беруть інтерв’ю і якою ви добре володієте. «Важливо також під час інтерв’ю бути чесним і не використовувати нецензурну лексику, бо в іншому випадку журналісти до вас не звернуться», — підкреслила лектор.

Пані Кошева за допомогою спеціально підібраних відеороликів з виступами українських та іноземних політиків продемонструвала присутнім у LHS як не треба спілкуватися на публіці.

Також спікер підкреслила, що прес-служби українських органів державної влади не завжди виконують свої обов’язки належним чином, а саме — не доносять самостійно інформацію до преси.

По закінченні майстер-класу слухачі запитували про те, чому коментарі у вигляді офіційного листа не є ефективними, адже багато експертів і представників влади побоюються неточної передачі журналістами інформації. Лектор відповіла, що така відповідь не є цікавою глядачеві або читачеві.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик