Марина Томаш розкрила особливості оподаткування нерухомості, відмінної від земельної ділянки

Радник ADER HABER Марина Томаш розкрила особливості оподаткування нерухомості, відмінної від земельної ділянки.

У рамках блоку «Пряме оподаткування бізнесу» від освітнього проекту Legal High School Марина Томаш, радник, керівник напряму податкового консалтингу та бухгалтерського обліку ADER HABER, почала лекцію з визначення платників податку на нерухомість, відмінного від земельної ділянки, якими є як фізичні, так і юридичні особи. Спікер розповіла про те, в яких випадках за наявності житлової нерухомості фізичні особи можуть отримувати пільги, а в яких — пільги взагалі не застосовуються.

Лектор також звернула увагу на технічні питання, які можуть виникнути у платників податків, коли нерухомістю володіють кілька осіб. Пані Томаш розповіла про особливості адміністрування податку на нерухомість. Так, строк сплати податку фізичними особами складає 60 календарних днів з дня отримання повідомлення-рішення від податкового органу, а для юридичних осіб — 30 календарних днів після звітного квартального періоду.

Необхідно відзначити, що фізичні особи не зобов’язані розраховувати цей податок самостійно і сплачують податок за результатами року, на відміну від юридичних осіб, які зобов’язані подавати річну декларацію до 20 лютого, при цьому такі юридичні особи здійснюють авансові оплати податку поквартально.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик