«Міжнародне структурування бізнесу — це не ухилення від сплати податків!», — запевняє лектор LHS Максим Лавринович

Про міжнародне структурування бізнесу: фінансові та юридичні аспекти виходу на ринки ЄС слухачам Школи корпоративного права та M&A Legal High School розповів Максим Лавринович, керуючий партнер Lavrynovych & Partners Law Firm.

Лектор повідомив, що метою міжнародного структурування бізнесу є підвищення його рентабельності за допомогою застосування процедур фінансової, податкової та юридичної оптимізації шляхом ефективного використання декількох юрисдикцій у межах однієї групи компаній. А серед його переваг виділив централізацію контролю в країні з респектабельною юрисдикцією, підвищення рівня захищеності бізнесу, оптимізацію розміщення активів, удосконалення грошово-товарних потоків, оптимізацію оподаткування та мінімізацію ризиків від здійснення діяльності.

Максим Лавринович підкреслив, що українці досі не виводять, а зберігають свої кошти шляхом їх виведення за кордон, зазвичай з їх подальшою інвестицією в Україну. Часто бізнес обирає саме юрисдикцію країн Європейського Союзу, де існує жорстка врегульованість правилами, традиціями та підвищеним захистом капіталів. Підтвердив сказане лектор за допомогою переваг реєстрації в Австрії, що відрізняється низькими ставками корпоративного податку і податку на дивіденди та респектабельною юрисдикцією, а також тим, що забезпечує підтримку іноземних інвесторів податковими пільгами та грошовими субсидіями.

Комплаєнс у більшості починається з юридичної фірми — перевіряється клієнт від початку до кінця (хто є UBO, репутація, походження коштів тощо), і тільки після проведення юридичного комплаєнсу юрфірма передає дані своєму регулятору. Лектор зазначив, що при реєстрації бізнесу все впирається в банки, які завжди є найбільшою перешкодою.

Максим Лавринович запевнив, що комплаєнс сьогодні керує світом, проте у той же час є мережа, яка кинула виклик йому і всій банківській системі загалом — це ринок криптовалюти.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик