Перемогу в березневому LHS Quiz здобула команда «Міцніше сталі» (Метінвест)

Березневий турнір LHS Quiz 2019 зібрав сім команд: до вже досвідчених гравців з команд «Знавці держсектора» (збірна команда представників державного сектора), «Судді-знавці» (збірна команда суддів), «Юрисконсульти-знавці» (збірна юрисконсультів), «Графині і граф де Піар» (збірна команда піар-фахівців юридичного ринку), Talented Lawyers (команда ЮФ Evris) та MERX (юрисконсульти) приєдналася команда «Міцніше сталі» (Metinvest).

Команди мали продемонструвати гостроту розуму та широту ерудиції в дев’яти раундах безкомпромісного змагання.

Традиційна розминка особливих проблем не створила — відчувалося, що гравці максимально заряджені на боротьбу. Хоча запитання були найрізноманітнішими — від філології з географією до історії з біологією, бурхлива реакція команд на правильні відповіді показала, що вони зі своїми варіантами не схибили.

Другий раунд називався «Кіноафіша» — за п’ять хвилин команди мали за постером до фільму вгадати його назву. Судячи із схвального гулу залу, юристи в кіно ходять — ну, принаймні, звертають увагу на афіші.

У третьому раунді гравці команд перейшли на особистості — в кожному із запитань було зашифровано ім’я президента якоїсь країни. За одну хвилину потрібно було за непрямими ознаками встановити, про якого саме президента або про який цікавий чи курйозний факт, пов’язаний з його життям, ідеться.

Четвертий раунд було присвячено рекламі. Знавці цього жанру мали володіти не тільки музичним слухом, але й неабиякою пам’яттю, щоб згадати рекламований товар за 30-секундний уривок музичного фрагмента рекламного ролика. Сім композицій, як і сім нот, не всім далися з першого разу — деякі довелося повторювати.

Як показали проміжні підсумки, новачки гри перед авторитетами не ніяковіли — перше місце за підсумками чотирьох раундів упевнено тримала команда «Міцніше сталі».

П’ятий раунд недарма назвали «Мистецтвознавець» — запитання, запропоновані командам, були присвячені живопису. Але якщо ви подумали, що потрібно було відгадати назву світового шедевра, то грати у Quiz вам ще зарано. Гравцям пропонували згадати, що зображено на прихованому фрагменті полотна, яка відома картина надихнула творців кіноафіші для фільму «Один вдома» або ще крутіше — чим займався незадовго до моменту, зображеного художником, один із персонажів картини Рєпіна.

Шостий раунд — «Дуплет» — уже традиційно складався із здвоєних запитань, відповіді на які ставали проміжним підсумком, який за асоціацією повинен був підказати фінальну відповідь. Погодьтеся — не кожен може скласти в умі морква, сніг і відро, щоб отримати сніговика.

Сьомий раунд пропонував гравцям попрацювати із зображенням і відгадати досить мудрі загадки, пов’язані з фотографією або картинкою з коміксу.

Восьмий раунд грався в режимі бліц — щоб відповісти на кожне із шести запитань, у команд було всього 10 секунд.

А завершував гру знаменитий «чорний ящик», вміст якого потрібно було відгадати, правильно відповівши на пряме запитання.

Остаточне підбиття підсумків гри показало, що новачки свої позиції не здали — переможцем березневої гри стала команда «Міцніше сталі» — ці хлопці явно прийшли на гру за перемогою, а не за участю. Друге місце вибороли «Графині і граф де Піар», третя позиція у Talented Lawyers. Утім, за результатами трьох ігор першість утримують «Знавці держсектора».

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик