Новий режим роботи

У зв’язку із запровадженням обмежень на проведення масових заходів для запобігання поширенню коронавірусної інфекції повідомляємо про новий режим роботи Legal High School.
Незважаючи на те, що скасуванню підлягають лише столичні заходи чисельністю понад 60 осіб, а лекції LHS розраховано на меншу кількість відвідувачів, ми рекомендуємо нашим слухачам скористатися можливістю проходження обраних курсів у відеоформаті.
Нам важливі ваші життя, здоров’я та спокій у цей невизначений для всіх період. Тому слухачам, які вже придбали програми Legal High School у форматі «відвідування у залі», ми надамо можливість їх проходження в онлайн-форматі або відеозаписі, БЕЗ ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ.
Для тих же, хто бажає скористатися своїм правом відвідати заняття та поспілкуватися зі спікерами, така можливість залишається. У залі періодично проводиться провітрювання та дезінфекція приміщення, у загальному доступі наявний санітайзер.
Однак ми просимо поставитися відповідально до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і у разі щонайменшого погіршення самопочуття утриматися від відвідування громадських місць.

При посиленні урядових заходів безпеки навчальні програми Legal High School буде переведено у режим вебінарів.
Масові заходи Legal High School, такі як День кар’єри та LHS Quiz, перенесено. Про нові дати буде повідомлено окремо.
Бережіть здоров’я, зміцнюйте імунітет та проведіть цей час із користю!

З турботою про вас —
команда Legal High School

P.S. З питань переведення придбаних програм у відеодоступ, будь ласка, звертайтеся до нашої техпідтримки: +38 (050) 449 01 09, lhs_info@pravo.ua

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик