Оляна Гордієнко розповіла про корпоративне управління як інструмент поліпшення інвестиційної привабливості

Початок робочого тижня ознаменувався початком роботи Школи корпоративного права та M&A в Legal High School. З лекцією про корпоративне управління як інструмент поліпшення інвестиційної привабливості в рамках блоку «Сприяння інвестиціям» виступила Оляна Гордієнко, директор з корпоративного управління групи ICU.

Свою доповідь пані Гордієнко присвятила тонкощам і нюансам корпоративного управління, а також роботи наглядової ради.

За її словами, корпоративне управління — це далеко не галузь корпоративного права, а певний самостійний інструмент. Крім цього, якісне корпоративне право необхідне для того, щоб те, що десь прописано, працювало на практиці. Корпоративне управління часто плутають з тим, хто насправді приймає рішення в компанії. Насправді ж корпоративне управління спрямоване на те, яким чином приймаються рішення в компанії і що береться до уваги.

Окрім іншого, лектор зупинилася на особливостях функціонування наглядової ради. Як зазначила Оляна Гордієнко, необхідною складовою в наглядовій раді має бути diversity: іншими словами, різноманітність, але якою б вона широкоспекторною не була, має працювати на благо якості процесу підготовки, обговорення і прийняття рішень.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик