Поганий той юрист, який не мріє стати партнером, вважає директор з маркетингу ЮФ Asters Вікторія Єсауленко

Побутує думка, що ринок юридичних послуг уже структурований і поділений, тому у молодих юристів немає шансів пробитися. Насправді це не зовсім так, і Вікторія Єсауленко розповіла рецепт, ілюструючи його етапами власної кар’єри. Пишатися їй є чим, адже «Юридическая практика» визнала її найкращим маркетологом юридичної фірми 2017 року. Спікер стверджує, що вибір правильної мети у житті — вже половина успіху, тому потрібно набратися сміливості і ставити перед собою максимально високу мету.

Як стати партнером в юридичній фірмі? Потрібно чітко розуміти, що партнер — це не тільки високий професіоналізм, а набір особистісних якостей, серед яких: проактивна життєва позиція, розгалужена мережа соціальних контактів, прагнення ділитися, упевненість при формуванні тренда і залученість до процесу розв’язання проблем.

Для побудови успішної кар’єри потрібно стати маркетологом самому себі. Лектор поділилася деякими елементами особистісного маркетингу, який дасть змогу юристам-початківцям будувати успішну кар’єру.

Вона підкреслила важливість правильно складеного резюме, адже це перший документ, за яким вас будуть оцінювати. Важливо також розуміти свої конкурентні переваги і акцентувати на них увагу. Надсилаючи резюме майбутньому роботодавцю, не полінуйтеся скласти переконливий супровідний лист, адже, крім вас, на посаду можуть претендувати десятки юристів.

Скромність — найкоротший шлях до забуття, але не усіляка популярність піде юристові на користь. Ми живемо у світі, в якому немає конфіденційної інформації, — інтернет знає про вас практично все. Тому для побудови успішної кар’єри в юридичному бізнесі потрібно бути стриманим у публікаціях фото в соціальних мережах, адже імідж для юриста — все, тому дрібниць тут не буває.

Резюмуючи, лектор підкреслила, що ефективний самопіар, без якого неможлива побудова успішної кар’єри, це створення правильного іміджу, вибір правильного оточення, налагодження контактів із засобами масової інформації, а також правильна онлайн- та офлайн-поведінка.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик