Правильно поставлене питання містить мінімум половину відповіді. Тому партнер, керівник департаменту з розвитку АО AVER LEX Юлія Патій сформулювала 10 питань для побудови успішної кар’єри

Перше питання — «Чи маю я особистий сценарій?». Воно важливе тому, що дуже багато рішень і вчинків нав’язуються нам збоку. Але взяти на себе відповідальність за власне життя — запорука успіху.

Друге питання — «Для чого я в цьому світі?». Відповідь на нього іноді шукають упродовж життя. Зрозуміло, що всі хочуть відбутися в професії, але чи є у вас глобальна мета, місія?

Третє питання — «Чого я насправді хочу?». Головна тріада бажань — «Бути, мати, робити». Обов’язок кожного — прислухатися до власних бажань і поважати їх.

Четверте питання — «Чи вірю я в себе?». Віра (але не самовпевненість) — запорука успіху, адже хто думає як переможець, рано чи пізно перемагає.

П’яте питання — «Хто моя команда підтримки?». Лектор рекомендує вийти з членів клубу «Життя навколо жахливе» і знайти людей, які вас надихатимуть. Ваше оточення буде вас формувати, тому будьте вибагливі, а для вирішення складних питань не соромтеся користуватися послугами мозкового центру команди однодумців, які мають і знання, і досвід.

Шосте питання — «Чи є в моєму житті баланс?». Баланс — це рівновага, яка дарує гармонію. У житті має бути місце не тільки для роботи, але й для сім’ї та друзів, хобі та особистісного розвитку, відпочинку й турботи про здоров’я.

Сьоме питання — «Якщо більше вчитиму, зможу більше отримати?». Зараз популярний сумний жарт — виросло покоління «нагугленних», але не начитаних. Напучуючи майбутніх юристів, Юлія Патій підкреслила: хочете бути лідером — читайте. Вчіться читати швидше, щоб читати більше. Відвідуйте конференції та семінари. Будьте старанні і відкриті. Відвідуйте тренінги з розкриття людських можливостей. Ставте запитання. Вчіться все життя. Беріть приклади з майстрів своєї справи.

Восьме питання — «Як підтримувати полум’я пристрасті й ентузіазму?». Рано чи пізно мотивація до подальшого руху вичерпується і руки опускаються. Але якщо ви робите те, що справді важливо, йдете своїм шляхом (визначеним у другому питанні), такі ситуації якщо і виникатимуть, не зможуть вас зупинити.

Дев’яте питання — «Чи потрібно віддавати?» Хто багато віддає, тому багато і повертається. Діліться з людьми своєю енергією і вона повернеться до вас сторицею.

Останнє, десяте, питання — «Що я почну робити вже сьогодні?» Теорія — це добре, але вона нічого не дасть, якщо ви не почнете діяти, причому вже сьогодні.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик